Carnival Cruise Line sorunları bir seyir fiyatı aşağı sürüş nasıl hakkında tüm konuşma ile, seyahat halk nerede bir seyir anlaşma bulmak için bilmek istiyor açıkça görülmektedir.

Karnaval üzerinden Turu uygun fiyatla sadece çizgi sunan kabin değil. Ama büyük fiyatları zamanlaması daha sorunlu bir sanayi sonucunda daha az olasıdır: Bu ​​çocuklar okulda ve cruise gemi doldurmak gerektiğinde kruvaziyer sektöründe “omuz mevsim”, bahar ve yaz dönemi olarak bilinen şeydir.

Bak, bir cruise gemisi bir kabin satılır veya gemi tükendi olup olmadığını kalkar. Yani bir ucuz fiyat için onboard ve bunu alkol, kaplıca tedavisi veya kıyısında geziler olsun, gemi üzerinde para harcamak umuyoruz almak için seyir hattı için en iyisi.

Biz (kolay) beş yolculukları kişi başı gecelik az 50 $ için fiyatlı önümüzdeki birkaç hafta içinde bırakarak bulundu. Bir Motel 6 daha ucuz olmayabilir iken, size yemek ve on-board eğlence fiyata dahil olduğunu göz önüne aldığınızda, hala çılgın bir anlaşma. Neler dahil değildir?50 $ bir gün aralığı olan Vergi ve ücretler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir