Bazı insanlar yıldızlarla dolu MTV Film Ödülleri’nde tüm antics izlemek için dün gece TV yapıştırılmış edildi, ama diğerleri sadece sonra havalandırılmalıdır ne bekliyorlardı: çok beklenen römork için “Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak” Ama içiniki-ve-bir buçuk dakikalık montaj anlayamadım olanlar, buraya tıklayarak bir göz atmanız.

Film 22 Kasım kadar galası olmayacak olsa da, geçen yılın ilk taksit hayranları Jennifer Lawrence zorlu bir rakip, Katniss Everdeen gibi rolleriyle reprising görmek heyecan olacak. Everdeen ve mutlulukla 74. Açlık Oyunları galipleri gibi çılgın kalabalığa hitaben Peta Malark (Josh Hutcherson tarafından canlandırılan) gördükten sonra, Cumhurbaşkanı Kar (aktör Donald Sutherland) ona karşı komplo görülmektedir. “O da o olduğunu düşünenler değil: O sadece, o kadar basit onun postunu kurtarmak istiyor,” diye homurdanarak. “O onlar için bir umut ışığı haline gelmiştir. O, bertaraf edilmesi gerekir. ”

Oradan, göz kamaştırıcı ışıltılı Sermaye manzarası yanı sıra Haymitch Abernath (Woody Harrelson), Effie Biblo (Elizabeth Banks) ve hatta Gale Hawthorne (Liam Hemsworth) glimpses bekliyoruz.

“Onun bütün türler, diğer kazananlar ortadan kaldırılması gerekir,” Başkan Kar römork yakın bir gelir olarak sonuca varıyor. Onun yüzünden, “hepsi bir tehdit oluşturmaktadır. Onun yüzünden, tüm onlar yenilmez olduğunu düşünüyorum. “

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir