Aşkın Gücü

Aşk nedir aşk belli kişilerle yaşanmış iki kişi arasında tarafsızca çıkarsızca duygusal olarak bağlanamaya aşk denir.
Birçok insan aşık olmak ister ama olamaz, aşkın ne zaman karşınıza çıkacağı hiç belli olmaz belki yıllar sonra beklide az ileride sokağı dönünce, beklide yanı başınızda bunu bilmezsiniz yada göremezsiniz aşk iki terime ayrılır biri ilk görüşte aşk diğeri ilk görüşte olmayan diye adlandıra bileceğimiz aşk. İçinizde bu yazan acaba hangisine inanıyor diye soracak olursanız ben ilk kine inanıyorum ilk görüşte aşkın gücüne inanıyorum, biraz zor ama başınıza geldiğinde daha anlayacaksınız. Aşk insanı kör yaptığı çok aşikardır, gözünüz sevdiğinizden başkasını görememektedir ne derse onu yaparsınız, sözünden asla ama asla çıkmazsınız.

Birisini sevmek birisini aşkı olmak sanırım dünyadaki en büyük mutluluktur. Sevginin aşkın gücü ile yapılamayacağı, üstesinde gelemeyeceğiniz sorun yoktur. Eee.. sıra artık aşkın acısına geldi içinizde aşk yaşayıp da ayrı düşenlerin derin bir of çektiğini duymaktayım aşk acısı sizi yer bitirir hiçbir şey yapmak istemezsiniz evden, hatta yataktan dışarı çıkmak istemezsiniz, günlerce belki haftalarca kalbinizdeki bu burukluk ile yaşarsınız her gün her dakika onu düşünürsünüz ama tekrar gelmeyeceğini bildiği halde düşünür keşke, keşke zamanı geri alabilsem diye düşünmekten kendinizi alıkoyamazsınız. Aşkın hiçbir zaman yaşı yoktur, hala karşınıza çıkmadıysa o mutlaka bir yerdedir ve sizi bekliyordur.
Size anlatmak istediğim kısaca aşkın bir iyi yönü ve birde kötü yönü, sizlere tavsiyem eğer aşıksanız ve sevdiğinize eminseniz aşkınızı bırakmayın peşinden gidin. Eğer aşkınızı kaybettiyseniz geri kazanmaya çalışın eğer olmuyorsa kendiniz daha fazla üzmenin bir anlamı yok demektir. Eğer daha aşkınızı bulmadıysanız bulmak için çabalamayın o sizi zamanı gelince bulacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir