Ayakta Koku Problemi

                 Siz de birçok insan gibi ayağım kokuyor mu diye endişeleniyor, bu kokuyla başa çıkmakta zorlanıyorsanız, bir takım önlemler almanızın ve bu kokuyu gidermenizin zamanı gelmiş demektir. Bu tür kokular istenmeyen kokuların başını çektiği için, birçok insan için önemli birer sorun halindedir.

                 1339169633Birçok insan kendine bile itiraf etmekte zorlansa da, bu tür kokulara sahiptir. Hiç kimse kendisinin kötü koktuğunu kabul etmek istemez ve bunu bir hakaret olarak sayar. Oysa, bu durum dünya genelinde erkekler başta olmak üzere birçok insanın başa çıkmak zorunda kaldığı bir durumdur. Bu yüzden bu tür sorunları büyütmeden, çözüm yolları bulmak ve kokuyu giderecek önlemler almak oldukça önemlidir.

                Ayak kokusundan kurtulmak için  işten çıkınca eve gittiğiniz de ayağınızı sıcak su iel sabun da kullanarak  5 dakika boyunca yıkamanız  o koku oluşumunu önler ve sizide rahatlatır.  Uzmanlar tarafından  bu yöntem her zaman doğru sonuçlar verdiğini kanıtlamıştır.

                Bir başka yöntem ise  Türk silahlı kuvvetler de test edilmiş olan foot care ayak kokusu kremi kullanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.  Ayak kokusuna son diyoruz sizler de hemen  ürü n ile tanışın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir