Geçen Pazartesi, 1980’lerin en ikonik figürlerinden biri vefat etti. Ne olursa olsun bakış açısı, güç, sürücü, ve amaç amansız anlamda açısından, biz onların tekrar gibi görmek olası konum. Bu ne istediğini biliyordu ve kahretsin, sonuna kadar bunun üzerinden gördüm birisi, çığlık nasıl tiz çileden olursa olsun oldu. Hayranları için, bir anti-kahraman kurulması, iftiralarını için, heartlessly tüm topluluklar harap bir insanlık dışı nefret rakam: Bir sonraki Cadılar Bayramı partisi için gibi giyinmek bir canavar.

Evet, Richard Brooker, 13. Cuma filmlerde buz hokeyi-maskeli katil Jason Vorhees oynanan eski İngiliz dublör, geçen Pazartesi öldü. Maggie Thatcher sıkıcı haraç gösterileri ile dolu TV programları gibi keder ülke çapında bir dökülme tetikleyen, aynı gün öldü. Homages Ancak TV ekranlarında sınırlı değildi. Git saçlı One Direction seks yavrusu Harry Styles aceleyle kadar zaman nasıl çalıştığını anlamak için yeterli oldukça akıllı değil izleyicilerden eğlence için, hayranlarının çoğu bu “Thatcher” kişi kim sadece yüksek sesle merak isteyen, bir RIP tweeted. Onların Maggie cehalet için One Direction hayranları haşlamak için adil değil: bir şey için, onlar yaklaşık 10 dakika yaşlısın. Onlar sadece sadece nesneleri kavramak için öğrendim. Ben onların yaşındayken ben Alec Douglas-Home kim olduğunu bilmiyordum. Yine de, düşünmek gelmiyor. Ona Google zorunda kaldı. Woah – seksi!

Bu arada, Maggie kendini büyük One Direction hayranıydım – Onun dönüm için değil idi hangi!! LOL OMG HaHa # AceGag

Yine de, herkes Dickens baca-süpürme pin-up Ana Stilleri kadar saygı göstermiştir. Kırma haber saat içinde, “kutlama” Tarafların tamamen onlar yaşlı bir kadın ölür sokakta dans etmek zorunda olduğunuz insani nedenlere kararlı insanlar katıldı. 80’li boyunca ben kısmen bencil nedenlerle, Thatcher nefret ediyordu. Onu ve seviyor sayesinde, gezegenin bir mantar bulutu makyaj almak üzereydi, düşündüm, ve bir okul gününde beklenmedik ölüm yanan o istekli olmamıştım. Ben televizyonda izlemek için onu neredeyse çok korkutucu bulundu. O ilerleme kişisel marka tekerlekleri tarafından ezilmiş olanlar için bu soğuk göz ardı görüntülemek için görünüyordu, o tamamen insan ne anladım inanmak zordu, onlar hakkında bakım bırakın.

Belki, ilk kadın başbakanı olarak, o bilinçli mümkün olduğunca eril kalarak klişe devre dışı bırakarak edildi. Bu yurtdışı kahverengi halk bomba uçan robotlar kullanarak Barack Obama gibi – eleştirmenler kıkırdama ve de ki: “Dostum, BU yapmak için ilk siyah başkanı beklemiyordum”

Muhafazakarlar kendilerini 1990 yılında No 10 geri Thatcher çıkartılmamış zaman milyonlarca sevinç için seslendirdi. O zayıflatıcı hastalık inme gelecek yıllarda öldü ve inzivaya benim kadar beyhude ve biraz üzgün vurur çünkü 23 yıl sonra tekrar şarkıya Breaking – bir mumya adresinden yumruk sallamak, British Museum içine dans aksine. Basın Ding Dong almak için bir online kampanya fark kadar Ama herhangi bir aktif kutlamaları oldukça izole görünüyordu! Cadı şemalarına Is Dead. O kadar böylece daha sonra temelinde BBC için bir kriz oldu gibi davrandı satış daha da artış, neden, onların ön sayfalarında teşvik karar verdi çileden olduğunu Radyo 1 haftalık grafik gösterisi – ne müzik somut bir rekor İngiliz halkı satın alma oldu – ayar oynamak zorunda olabilir.

Küfür için özür dilerim, ama sağlam ücretsiz konuşma ruhu içinde, kağıtları Viz dergisi “bir önünü hile” olarak tarif ne olduğunu işlenen ne, doğruluğu söz değil. Ben daha az saldırgan açıklamalar düşünmek istiyorum, ama bir tane değil. Ben sadece bana bizim geç gelen hakkında bir makale bu tür aşağılık dil kullanmak zorunda inanamıyorum. Ve tarafından “onlar”, ben BBC Yani: resmen kolera ortadan kaldırılması bu yana kötü bir şey için sorumlu. Geçen hafta Soru On Time, Charles Moore bile Ding Dong söz için BBC azarladı! böyle yaparak, o ya bir) kendini görünmez ve duyulmaz inandığı anlamına gelir BBC, üzerinde teşvik kendisi, ya da b) onlara başka bir fırsatçı pop almak için altın bir fırsat kaçırmıştı, bu görünüşte habersiz hava, üzerinde kampanya bir sonraki nefes çizim önce. (Bak, o David Blunkett kadar aptal bakmadı – Ayrıca panelde – neşeyle o şekilde kadının kendisi bir gerçek yaşam teklif için yanlış ediyorum Thatcher kukla oynadığı ünlü tükürmek Resim kroki diyalog anlattı kim . O o zaman onu kıçına birinin kolu vardı iddia etti önce Dimbleby sözünü kesti şanslı.)

Ölüm ilanları çoğu biz ironi duygusunu ne kadar gelişmiş bilmiyorum ancak Thatcher, mizah bir yararı olduğunu kaydetti var (demir yapılıyor, o oldukça ironi kendini idi). Bir protesto insanlar aslında katılmak için ödemek zorunda – Bu yüzden onun ölümünün ardından onun anısına bir anti-haraç olarak yeniden işlevlendirilmesi eski bir müzikal numarası üzerinden gerçeküstü bir mücadele olmaktan sesin kavga tepki ediyorum nasıl bilmiyorum in O en azından, bu yönü gülmek istiyorum. Bu onun mezarda açmak istiyorum inanmak zor. O bize kendini anlattı gibi tüm sonra, Bayan dönüm için değil!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir