Nat King Cole’un “Santa Claus unuttuğu küçük çocuk” Dr Conrad Murray’in beklenmedik yorumuyla CNN’e verilen iki hapishane görüşmeler biri sırasında geldi: Bir Kaydedilen Cuma Don Limon ve Salı akşamı Anderson Cooper ile canlı ikinci yayını ile.
Görüşmeler, o deneme Murray ihmalkar işe bir konser organizatörü AEG Live suçlayarak Jackson’ın çocuk ve annesi tarafından açılan yanlış ölüm dava başladığında gelip istemsiz adam öldürme, Kasım 2011’de mahkum edildi yana bir gazeteci ile yaptığı ilk.
Şarkı ile birlikte, Murray koroner sakinleştiriciler ve cerrahi anestezi propofol öldürücü bir kombinasyon öldü yöneten Michael Jackson, ölümünden rolünden bahsetti.
“Benim bütün yaklaşımı ortodoks bir yaklaşım olmayabilir, ama benim niyetim iyiydi,” Murray o dönüş konserleri için hazırlanan Jackson’ın uykusuzluk tedavisinde propofol onun kullanımı hakkında Cooper söyledi.
Murray o olmanın kötü şans vardı günah keçisi Limon verdiği demeçte, “yanlış zamanda yanlış yerde.”
Jackson doktor ceza davasında mahkeme ifadesine göre, Murray sedatifler ve uykusuzluk tedavisinde propofol kullandığı uzun, uykusuz bir gece sonra, 25 Haziran 2009 sabahı öldü. Bu Murray önceki aya çoğu gece izlemişti ve diğer doktorlar geçmiş yıllarda Jackson için yapmış olduğu bir uygulama oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir