Pop efsanesi Billy Joel bildirildi iddiasıyla aylardır onu saplı ve Facebook onu korkutucu mesajlar yazdığı bir kadının kızını korumak için bir koruma tuttu.

Olan pek çok hit şarkı “You Are Just the Way,” kadını bulmak için bir özel güvenlik firmasında işe dahil Billy Joel, New York Post bu hafta sonu bildirdi. Güvenlik firması bildirildi Beatles süperstarı Paul McCartney’in Joel tavsiye edilmiştir.

Sözde stalker, 40 yaşındaki Sheryl Finley, Ocak ayında Minnesota ormanda çıplak bulundu, Mesaj Ayrıca Finley Alexa Ray Joel, 27, Joel kızı ve eski karısı stalking suçlandığını sözlerine bildirdi , süpermodel Christie Brinkley.

Bildirildi 2010 yılında bir akıl hastanesinde ay geçirmişti Finley, söylendiğine pedofili, sadist-cinsel davranış, şiddet fiziksel saldırı ve cinayet dahil bazıları Facebook aracılığıyla 60’dan fazla mesaj yazdı, Mesaj mahkeme kayıtları gerekçe dedi.

VİDEO: Şan, Plastik Cerrahi ve Uyuşturucu Alexa Ray Joel
Aynı zamanda bir şarkı yazarıdır Alexa Ray Joel, bildirildi onu Manhattan evden korktum.

Austin, Teksas Finley, tecavüz ve cinayet üzerinde duruldu Joel mesaj göndermek için adı “Rick Steenfield” altında sahte Facebook hesabı kullanmakla suçlanıyor. Tutuklama Ocak ayında oldu.

“Biz çok ciddiye bu dijital yollarla yoluyla taciz ve meydana tehditleri almak gerekir,” Austin Polis Departmanı Yüzbaşı Dave McKichan Texas ABC News ‘TV ortağıdır Kaal-TV söyledi.

Daily Telegraph, İngiliz gazetesine göre, Finley sahte kimliğe bürünme tarafından gönderilen elektronik mesaj yoluyla Joel izlemeye yarayan bir suç ile ücret ve tekrarlanan elektronik mesajları aracılığıyla takip için bir brüt suç ile yapıldı.
O suçlamaları reddetti, ve birkaç hafta içinde geliyor bir ön duruşmada vardır etmişti.

Brad Garrett, ABC News danışmanı ve eski bir FBI ajanı, birçok ünlü STALKER’ler sanrı ile tahrik olduğunu söyledi.

Onlar da ünlü kişi ile bir ilişki olduğunu “Delusion. Yoksa onlar bir arzu … Sen kişinin yeteneği ve hatta aslında onları yürütmek için kişinin motivasyonuna aşağılık, şiddet sözcükleri birbirinden ayırmak zorundayız, “dedi.
Joel ailesi dava üzerine yorum değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir