Mark Wahlberg, onun yeni filmi New York’ta galası kasvetli bir ruh hali içinde, “Ağrı ve Kazanç” – hala Boston memleketi vurdu trajedi ile boğuşuyor.

Pazartesi günü erken saatlerde iki bomba Boston Maratonu bitiş çizgisine yakın gitti. Üç kişi öldü ve en az 140 kişi yaralandı.

“Ben gerçekten bile gece gelmek istemedim Ben gerçekten çok duymamıştı -.. Annemle konuştum, ve ailemin çoğu Tamam gibi görünüyor Böylesine büyük bir olay var, o kadar çok insan var orada Bu korkunç. man O (küfür) iğrenç adamım ben sadece -.. Çok üzüldüm, “Wahlberg Pazartesi gecesi söyledi.

“Sen Tanrı’nın elinde her şeyi koymak deneyin ve burada ne olursa olsun bizim kontrolümüz dışında olduğunu ve daha büyük bir resim var. Ama yine de belli üzüyor var,” 41 yaşındaki aktör tarafından barındırılan galası girmeden önce kırmızı halıda dedi Sinema Derneği.

New York rapçi 50 Cent galasında konuk oldu ve içeri girmeden önce, onun dehşet ifade etti.

“Neden bile oluyor? Ama hiçbir açıklama yok. Biz bile (henüz) ne oldu bilmiyorum,” 50 Cent dedi.

Diye ekledi: “Eğer işin içinde çocuklar gördüğümde onu yazamam ben (o idi) belki nerede olduğunu çocukken neden karma diyemeyiz..”

Bir 8 yaşındaki çocuk ölü arasındaydı.

Ama rapçi trajedi ona normalden daha az güvende hissediyorum yapmaz dedi.

“Herkes onlar kendilerini bizim kader kontrolü yok gerçeği kabul izin vermek zorunda bu şekilde duygu ise,” dedi.

Televizyonda haberleri görünce galası gelmeden önce, “Nurse Jackie” yıldızı Peter Facinelli onun koşu bandı üzerinde çalışan edildi.

“Kalbim aileler ve kurbanları için dışarı gidiyor. Sadece herkes gibi, ben karanlıkta dilerim, neden kim olduğunu bilmiyorum. Onu altına almak için bekliyorum,” dedi dedi olay.

“Terörizm olsaydı, insanlar bizi orada durmayacak bilmek ihtiyacımız olacak,” diye ekledi. “Biz korkacak değiliz. Benim için, yapılacak en iyi şey, içine gizlemek vermemektir. Proceed with caution ama hayat yaşamak.”

Yetkililer hala saldırı kimin sorumlu olduğunu bilmiyorum.

Bazı 23.000 koşucu 500.000 ‘den fazla seyirci çeken ve dönüm Prudential Center ve Boston Halk Kütüphanesi yakınında, merkezi Boston kalbinde kadar bitiyor ırk, yer aldı. Bu Patriots Günü, 1775 yılında Amerikan Devrimi’nin ilk savaşları anısına bir Massachusetts eyaletinde tatil yapılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir