Buğra Gülsoy ile Burcu Kara Boşanıyor Mu?

  Temmuz ayında Dünya evine giren çift mutlu olmalarına rağmen evlilik kararı aldıklarını açıkladılar. TRT Türkte Bi Dünya programını sunan Burcu Kara evlilik nedeniyle yurt dışı işlerine gidemediğini dile getirdi. Artık yurt dışı işlerine gitmek istiyorum diye açıklamada bulundu. Bunun tek anlamı olduğunu düşünen medyacılar.

  Ünlü çiftlerin boşanacağını açıkladılar. Kuzey Güney ‘in baş rol oyuncusu Buğra Gülsoy bu duruma tepkisiz kaldı ve hiçbir açıklamada bulunmadı. Ünlü ve genç çift ayrılıyor mu? Daha tam bir açıklamada bulunmayan çift ayrılacak gibi gözüküyorlar. Burcu Kara  tweetlerinde sıklıkla boşanma konusu dile getirmektedydi.

 Evlendikten sonra kiraladıkları Ulus’taki evlerinin üst katına dersane açılınca önceki ay Gayrettepe’ye taşınan çiftten Gülsoy’un evden ayrıldığı ve Kara’nın ayrılık tweet’leri yazdığı ortaya çıktı. Bunun üzerine Kuzey Güney dizisinin başlamasının ardından Buğra Gülsoyun tek başına Nişan taşında ev tutğunu açıkladı. Bu söylentiler hakkında tam bir bilgi vermeyen çiftten çok kısa bir süre içerisinde açıklama yapması beklenmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir