Bosch yetkili servisleri ülkenin dört bir yanında talep ettiğiniz her an yanınızda. Elektronik ürünlerinizin zaman zaman çıkardığı sorunlar Bosch’un uzman teknisyen kadrosunun güvenilir elinde. Ürünlerinizi güvenle bizlere emanet edebilir servislerimizden hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Üstelik bizlere ulaşmak da çok hızlı ve kolay. Haftanın 7 gübü 24 saat boyunca hizmetinizde olan çağrı merkezlerimiz aracılığıyla bizlere ulaşarak servis talep edebilirsiniz. Bununla birlikte internet üzerinden online olarak hizmet vermekte olan sitemiz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Bosch Servis

Sitemize girdiğinizde ekranınıza gelecek olan Servis Talebi butonuna tıklayabilir, arıza kaydınızı bırakarak servislerimizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. http://www.boschservis.gen.tr adresine tıklayarak bizler hakkında bilgi sahibi olabilir ayrıca çağrı merkezimiz sayesinde gerçekleştirdiğiniz talep işlemini bu adresten de kolayca ve kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak : http://www.boschservis.gen.tr/

 ŞİRKET BİLGİLERİ

 • Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Plaza, Meşrutiyet Cad. No: 71, Tepebaşı, İstanbul
 • Telefon No:
  0 212 313 10 00
 • Müşteri Hizmetleri Fax No:
  0 212 313 00 99
 • Ticaret Sicil No

  304844

 • Denetim Mercii

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu


Üst düzey cep telefon markası htc müşteri memnuniyetini ön planda tututuğu için ürünlerinizle ilgili sorunlarınız, sorularınız, dilek ve şikayetlerinizi belirtebilmeniz için 09:00 – 21:00 (Pzt – Cuma) mesai saatleri arasından profesyonel ekibi ile siz yardımcı olmaya hazır.

Htc çağrı hattı:
081-128-800-12
Ucretsiz Hattır – Sabit hattan aramaniz gerekmektedir

12345