Galaxy A3 (2017) ve Galaxy A7 (2017) Özellikleri Açıklandı

2017 Model Samsung Galaxy A serisi telefonlarda gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Özellikle Galaxy A3 ve Galaxy A7 telefonlarında son derece sık gelişmeler oluyor. Son zamanlarda sık sık adı gündeme gelen Samsung ise Galaxy A serisinin bu iki telefonunun özelliklerini açıklamış bulunuyor. Eğer ki verilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki paragrafları da okumalısınız.

Galaxy A3 ve A7 Özellikleri Açıklandı

Galaxy A3 ve A7 Özellikleri Açıklandı

Samsung yakın zamanda tanıtımlarına başlayacağı Galaxy A serisi için çalışmalara devam ediyor. Galaxy A serisi telefonların temel olarak bazılarının özellikleri Hindistan’da açıklanmış durumda. Bunlar ise şu şekilde sıralanabilirler:

Galaxy A3 2017 Versiyonu:
4.7″ büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. HD çözünürlüklü Super AMOLED bir ekran barındıracak olan bu telefonda aynı zamanda 2 GB büyüklüğünde de RAM bulunacak. Artırılabilir 16 GB da hafızaya sahip olacak olan Galaxy A3 içerisinde Android 6.0.1 barındıracak bir şekilde piyasaya çıkacak. 12mp arka 8mp ön kamera bulunduracak.

Galaxy A7 2017 Versiyonu:
5.7″ büyüklüğünde bir ekrana
sahip olacak. FHD çözünürlüklü Super AMOLED bir ekran barındıracak olan bu telefonda aynı zamanda 3 GB büyüklüğünde de RAM bulunacak. Artırılabilir 32GB da hafızaya sahip olacak olan Galaxy A7 içerisinde Android 6.0.1 barındıracak bir şekilde piyasaya çıkacak. 16mp arka ve 16mp ön kamera bulunduracak.

DENİZ SEKİ NASIL ZAYIFLADI

Her kadının korkulu rüyası olan kilo sorunu ünlülerin özellikle dikkat etmesi gereken unsurlardandır. Ünlülerden bazılarının tonlarca para harcadığı ürünleri artık unutma zamanı geldi.

6Dünyada uzman hekimler tarafından tasarlanmış olan liposhot birçok kilo sorunu olan kişiye umut oldu sizlerinde kilo sorununuz var ise mutlaka deneyin. Bu formül ile 19 kilo veren Deniz SEKİ kolay bir şekilde kilo verişini herkese açıkladı. Deniz SEKİ nasıl zayıfladı diyenler artık bu formülü öğrendi ve herkes denemeye başladı. Doğal bitki özlerini içerisinde bulunduran bu ürün özellikle bayanların korkulu rüyası olan kilo sorununu rahatlıkla ve sağlıklı bir biçimde kontrol etmenize yardım eder.

Zayıflamak için artık tonlarca para harcamanın bir anlamı ve gereği yok sizde kolaylıkla ucuz olarak kilo verebilirsiniz. Günlük kısa bir egzersiz programı ile formoline l112 nedir size yeterli siz bütün enerjinizi spora harcamadan ve fazla kendinizi yormadan kilo verebilirsiniz. Herkesin ihtiyacı ve hayali olan sağlıklı ve fit bir görünüştür. formoline l112 ile bu mümkündür

Orjinal obesistop ürünüdü de tercih edebilirsiniz.

Cilt kuruluğunu

Günümüzde bayanlar kadar erkeklerde ciltlerine gerekli özeni göstermektedir. Birçok erkek tarafından kullanılan ve erkeklerin daha güzel bir cilde sahip olmalarını sağlayan bir krem olan Borvit Krem, tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça fazla bir şekilde kullanılmaktadır. İnsanlar tarafından ciltlerinin daha güzel görünmesini isteyen insanların tercihi olan ve kullanmaya başladıktan çok kısa bir süre içerisinde etkisini gösterdiğinden dolayı artık günümüzde insanların kullandığı bir krem olmaktadır.

İnsanların ciltlerinde bulunan farklı sorunlar olmaktadır. Bu sorunlardan dolayı birçok insan ciltlerinde ki sorunlardan dolayı oldukça fazla bir şekilde şikayetçi olmaktadır. Fakat artık insanların ciltlerinde olan ve insanları çok fazla bir şekilde rahatsız eden bütün sorunlar artık yok olacak ve sizlere oldukça düzgün ve pürüzsüz bir cildin sahibi olmak kalacaktır.

Lepatra  içerdiği maddeler sayesinde, insanların ciltlerine oldukça iyi gelmesinden dolayı birçok insanın tercihi arasında olmaktadır. Sizlerin de cilt kuruluğu problemi yaşıyorsanız ya da cildiniz yeteri kadar nemli olmadığından şikayetçiyseniz bu kremi kullanmaya başlayıp, tüm sorunlarınızı ortadan kaldırın. Eşek sütü maskesi ile yeni bir renk katın.

05. Ocak 2014 · Write a comment · Categories: Genel

Dünya genelinde en çok satan oyunlar arasında olan ve birçok oyun sever tarafından tercih gören Diablo 3 yeni bir ek paketi ile gündeme gelmiş durumda. Rpg oyunu olarak sizler gelen bu aksiyon dolu bu oyun online olarak oynanmakta. 25 Mart 2014 yılı itibari ile birlikte gelecek olan ek paket Reaper of Souls ile sizler de yeni bir maceraya adım atabileceksiniz. İçerik paketinin duyurulması ile kullanıcıları tarafından büyük bir merak ile beklenen bu oyunu sizler de her zaman rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Geniş oyun hikâyesi ve imkânları ile birlikte her türlü özellikleri veren bu oyunu siz Diablo severler de indirebileceksiniz.

Diablo 3 Reaper of Souls Çıkış Tarihi Açıklandı

Oyun koleksiyonu arasında bulundurulması gereken önemli ve en iyi oyunlar arasında ki Diablo bu sürümü ile birçok kullanıcının tercihleri arasında tekrardan yerini almış durumda. Yapımcı firma Blizzard tarafından sizlere sunulacak olan bu yeni ek paket ile sizler de her zaman aksiyona ve maceraya kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Karanlık güçler ile olan savaşınıza kaldığı yerden sizler de devam edebilecek ve bu fırsatlardan her zaman yararlanabileceksiniz. Yaklaşık olarak 39.99 dolar ile 59.99 dolar arasında bir satış fiyatı olması beklenen bu oyun sizlere her daim kaliteli ve kapsamlı bir oyun hizmeti vererek bu anlamda daha sağlıklı bir oyun elde etmenizi sağlayacak.

Koroner arter rahatsızlığı sonucu ortaya çıkan ağrıya kalp spazmı adı verilmektedir. Bu hastalığa tıp dilinde  Anjina adı verilmektedir. Spazm halk arasında krizin daha hafif olduğunu belirtmek amacı ile kullanılırken doktorlar  arasında ise damarın büzülmesini anlatmak için ifade edilmektedir. Göğsün orta kısmında basınç, baskı, yanma hissi, sızı gibi şikayetler kalp spazmı belirtileri arasında yer almaktadır. Bunun yanın da  fiziksel aktiviteler sonrası, duygusal stres durumlarında, aşırı soğuğa maruz kalındığı durumlarda, aşırı ve fazla yemek yendikten sonra da görülmektedir.

Kalp Spazmı

Göğüs kemiğinin altında ağrı veya baskı kendini belli eder ve daha sonra boyun bölgesine, çeneye, omuzlara, kollara doğru yayılan ağrılarla kendisini belli etmektedir. Baskı ya da sıkışma hissi ile ortaya çıkan bu hastalığın kesin bir ağrısı bulunmamaktadır. Kalp spazmı geçiren insanlar hareket ederek veya pozisyonunu değiştirerek ağrıdan kurtulabileceğini düşünse de aslında bunun hiçbir faydası bulunmamaktadır.