Android Bildirim Ekranı Değiştirme

androidAndroid cihazların en işlevsel ve en açık cihazlar olduğunu biliyoruz. Aynı zamanda en çok yükü üzerine düşüren ve en verimsiz olan bölge yani bildirim ekranının artık Notification Toggle adlı uygulama ile değiştirebiliyor, yenileyebiliyorsunuz.
Başta Nexus 5 olmak üzere tüm Android cihazların bildirim ekranını değiştirebilen bu uygulama Android’in en az önem gösterdiği alan olan bildirim ekranını son derece güzel bir hale getiriyor. Aynı zamanda bu uygulama tabletlerde de kullanılabiliyor. Ekranın en üstünden aşağı doğru parmaklarınızı kayırarak çektiğiniz bu menüde uygulamanın ayarlarından sonra birkaç temel ayar ve yeni gelen mesajlar ile cevapsız çağrılar da yer alabiliyor.
Bu uygulamayı isterseniz Google Play’den indirebilirsiniz.

 ZyXEL Modem

ZyXEL Modem

Artık sizlerde internette daha kolay ve güvenilir bir şekilde iletişiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha piyasada yeni yerini alan ZyXEL modemi ile günümüz teknolojisinin tüm teknolojik gelişmelerinden kolayca ve hızı bir şekilde ki internet ile sağlayabilirsiniz. İnsanlar için internet artık büyük bir yer alıyor bu sebeple de internetin hızlı bir şekilde hizmette olması kullanıcılar tarafından en çok tercih gören konular arasında bulunmaktadır.

İnternet erişimlerinizde verimli ve üstün hız ile internet bağlantısı sağlamak için yeni ürün olan ZyXel VMG3312-B10A Kablosuz ADSL2+ /VDSL2 modemine erişerek bu olasılıktan faydalanabilirsiniz. Hız sınırınızı aşarak daha keyifli internet deneyimi sağlayabilirsiniz. Güvenli bir internet bağlantısı hizmeti sayesinde indirmek istediğiniz dosyalarınızı yüksek hızda indirebilirsiniz.

 

12 İnçlik Ultra Hd Tablet

12 İnçlik Ultra Hd Tablet

2014 yılında insanlara sunulacak olan tabletler 12 inç ekranı ile insanların beğenisini kazanmıştır. Ürün display firması tarafından geliştirilmiş ve tasarlanmıştır. 12 inçlik LCD ekrana sahiptir. Ekran çözünürlüğü oldukça geliştirilmiştir tamı tamına 4k ekran çözünürlüğü mevcuttur. Ekran 1840*2160 pikseldir. İnç başına 365 piksel düşmektedir buda oldukça kaliteli bir ekran olmasının en büyük özelliğindendir. Ayrıca ürün rgbmatrix piksel dizilimlidir.

Tabletin kalınlığı sadece 2mmdir. Tablet 500 nit parlaklık üretebilmektedir. Ürün 2014 yılında insanlara sunulacağı açıklanmıştır. Videolarınız 4k ekran çözünürlüğü ile hd kalitesini almaktadır. Tablet hem diz üstü bilgisayar hem de tablet şeklini alabilmektedir. Uygun fiyatlar ile 2014 yılında piyasada bu ürünü rahatlıkla görebilriz.

 

WP Page Navi

WP Page Navi eklentisi sayesinde sitenizdeki sayfaların alt kısımlarında diğer sayfalara geçiş için kullanılan yapıyı kendiniz tasarlayıp daha şık bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Kurulumu çok kolaydır. 2 yöntem kurulum vardır. En kolay kurulum sitemizin admin panelinden yapılmaktadır.

Admin paneline giriyoruz daha sonra eklentiler sekmesine tıklıyoruz karşımıza çıkan sayfadan arama alanına WP Page Navi yazıyoruz ve eklentimizi aratıyoruz biraz sonra eklentimiz buluyor eklentinin yanında şimdi kur butonuna tıklayarak eklentiyi kuruyoruz.

Diğer  bir yol ise ftp yoludur. Sitemizin ftp bilgileriniz filezilla programına yazarak sitemizin klasörlerini görüntülüyoruz burada bulunan wp-content/pulings klasörünü internetten indirdiğimiz WP Page Navi eklentisini atıyoruz ve admin panelden etkinleştiriyoruz.

Avrupa’nın en büyük veri koruma yetkilileri bu arama devi tarafından AB gizlilik kurallarının ihlal iddialarına giderilmesi için zorlamak için Google’a karşı ortak bir eylem başlattı.
İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Hollanda veri koruma yetkilileri tarafından hareket Google ile Avrupa hayal kırıklığı vurgulamış, gizlilik tek bir şirkete karşı AB ülkeleri tarafından birinci koordineli ve resmi bir işlemdir.
Avrupa bekçileri anda € 1m ama yeni AB çapında kurallar yakında onları 2 global cirosu yüzde şirketlere cezalar üzerinde indirebilmek için yetki verebilir altında sadece para cezası olabilir.
Google’ın durumda olduğunu onun 2011 gelirlerine göre, yaklaşık $ 760m kadar eklersiniz. Yeni kurallar AB milletvekilleri ve üye devletler tarafından bu yıl sonuna tarafından onaylanmış olabilir.
Hareket bir prob led byCNIL, AB düzenleyiciler temsil Fransızca Watchdog, Google kullanıcılarının kişisel verilerini onun birden fazla platformda kullanılmaya başlandı konusunda yeterli bilgi vermek için başarısız olduğu sonucuna vardı beş ay sonra gelir.
Google’ın gizlilik politikası Avrupa hukukuna saygı duyduğu yanıtladı. “Biz bu süreçte yer alan veri koruma yetkilileri ile tamamen meşgul ve biz ileriye gitmesini yapmaya devam edeceğiz,” bir açıklamada.
İlk Gmail ve yalnız fazla 1 milyar kullanıcı verileri tutan YouTube gibi çeşitli hizmetler arasında düzenlenen müşteri verilerini birleştirmek taşındı Mountain View merkezli grup kendi gizlilik politikası için yoğun eleştirilere maruz kaldı.
US grubunda tüm müşterileri için birine 60 eski politikaları birleştiren yeni gizlilik şartları, daha iyi bir hizmet sunmak için izin vereceğini söyledi. Takvim kayıtları, yer şekilleri ve e-postalar dayanan sezgisel güncelleştirmeleri sağlar Şimdi Google, yeni yaklaşımın bir hizmet verme kullanım örneklerinden biridir.
Durumda yakından birkaç ABD teknoloji şirketleri tarafından takip ediliyor ve particularMicrosoft yılında, hangi şu anda çevrimiçi hizmetler ile ilgili konularda Avrupa düzenleyiciler tarafından araştırılmaktadır.
“Bu altı ulusal veri koruma yetkilileri Avrupa’nın ortak veri koruma kuralları uygulamak için ekip olduğunu görmek güzel,” Viviane Reding, adalet için AB komiseri dedi. “Ben Avrupa Parlamentosu ve AB üyesi ülkelerin bu yıl içerisinde önemli ölçüde Avrupa’nın uygulama araçlarının güçlendirilmesi eminim.”
AB gizlilik yetkilileri de Brüksel tarafından kabul ediliyor yeni mahremiyet yasaları dinlenmek için Google ve Facebook adına agresif ABD lobi eleştirdi.
Google’ın kendi gizlilik müdürü Alma Whitten, rolü yaklaşık üç yıl sonra ayrıldığını doğruladı bir gün sonra haber geliyor.
Google’ın Streetview araba bir 100.000 € para cezası CNIL için ödenen ev sahibi korumasız WiFi ağları, veri kayıt olduğunu itiraf etti sonra Ms Whitten 2010 yılında atandı. Lawrence Sen, Google’ın gizlilik ekibinin bir üyesi, rolü devralacak.
Google’ın hamle AB düzenleyiciler tarafından eylemlerle ilgisi olduğunu söyledi.
Şirket ayrıca Google’ın arama sonuçlarında kendi ürünlerini çıkıntı üzerinde AB rekabet otoritelerinin savaşıyor.
Geçen hafta Microsoft, bir danışman aracılığıyla, Google’ın rakipleri alışveriş ve seyahat gibi alanlarda Google’ın kendi hizmetlerini daha arama sonuçlarında alt oturarak dezavantajlı ediliyordu gösteren bir anketin bulgularını yayınladı. 21 Mart 11, bu soruşturma şikayetçilerin harekete geçmeye çağıran AB başkan Joaqin Almunia açık bir mektup yayınladı.
Nick Turşu, Big Brother Watch, İngiltere’de bir gizlilik savunucusu müdürü, şöyle dedi: “Google defalarca öncesinde kullanıcı mahremiyetine kar koydu … Bu temel düzenleyiciler sadece bilek bir tokat olmayan bir yaptırım bulmak ve Google düşünmek yapacak olan tekrar tüketici haklarını göz ardı etmeden önce iki kere. “

12345