İzmirTürkiye’nin 3 büyük şehirlerinden 3. olan İzmir, işlek bir ticaret merkezi olmaktadır. Yatlar ve gemilerle çevrilmiş uzun ve dar bir körfezin başında yer alan İzmir, cıvıl cıvıl bir şehirdir. İstanbul’dan sonra ikinci büyük liman İzmir Limanıdır. Uluslararası Sanat Festivali ve Uluslararası Fuarı ile önemli bir yer tutmaktadır. İzmir’e gelindiğinde en çok gezilen yerler bergama ve şirince köyüdür.

Bergama İzmir’in kuzeyinde 100 km uzaklıkta, Bakırçay Havzasında yer almaktadır. Tarih öncesinde birçok uygarlıkları üzerinde bulundurması nedeni ile dünya çapında önemli arkeolojik eserlere yer ver vermektedir. Yörenin turistik yerlerini Antik Dönemin önemli sağlık merkezlerinden Asklepion, ilk yerleşim alanı olan ve dik bir tepe üzerine kurulan Akropol ve Serapis Tapınağı oluşturmaktadır. Bergama Kozak yaylası ve plajları ile ünlü bir ilçedir.

Turistlerin en çok dikkatini çeken müzeler İzmir Müzesi, İzmir Arkeoloji Müzesi, Atatürk Müzesi, Bergama Müzesi, Çeşme Müzesi, Efes Müzesi, Ödemiş Müzesi, Birgi Çakırağa Konağı, Tire Müzesi ve Örenyerlerdir. İzmir’in en çok tercih edilen otelli Hilton İzmir’dir.

Tüm kadınların bir hobisi vardır,

Sizler için tüm konulara  her gün yer vermeye çalıştık, Bu ay oldukça yoğun bir taleple karşılaştık ve buda bizi oldukça sevindirdi. Uğraşılarını, emek verdikleri o muhteşem yazıları bizlerle paylaşan tüm okurlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz ve www.kadincaseyler.com adresine paylaşımlarınızı ve isteklerinizi göndermenizi umuyoruz. Fotoğraflar, yazılar, şiirler, takılar, mumluklar… Ve işte sizden gelenler… Kadınca  sitesinde yer alan magazin , sağlık , cilt bakımı, hamilelik  ve daha çok kategoride bilgiler bulabilirsiniz.

kadınca şeyler cilt maskeleri (90)

Sosyal paylaşım siteleri pek çok insan hayatının merkezinde yer aldı. Artık doğum günleri bu sitelerden kutlanıyor. Yeni arkadaşlıklar, yeni aşklar sosyal sitelerden bulunuyor. Buna  sonsuz eklemeler yapmak artık çok mümkün, fakat tek bir gerçek var ki oda internetin vazgeçilmez oluşu… Şimdi sıra bu oluşumları vazgeçilmez kılan sitemiz olan kadınca Şeylerde… Bütün bilgileri toparlamak ve Kadınlar ne ister, Kadın ruhundan anlayan erkekler  yada kadının muhteşem bir varlık olduğunu kabul etmiş olan erkeklere de seslenmek için sitenin vazgeçilmez olan Kadın erkek ilişkilerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Ve inanıyoruz ki her insan kendine bir pay çıkarabilecek yazılarla karşı karşıya kalacak.

http://www.kadincaseyler.com/

Sadece meslek liseleri ve akademiler için geçerli olacak bu uygulamada tüm dünya gençlerinin eğitimine destek olmak için teknik olarak eğitim alma imkânı sunuyor. 4 farklı ürün grubunu kapsayan ve güncel teknolojiler ile uyumlu ekipmanlar ile donatılmış bu laboratuarda bir sene boyunca eğitim verilecek ve tamamlayan öğrenciler MEB tarafından SAMSUNG sertifikası alacaklar. Şimdilik ise sadece İstanbul’da 5 farklı lisede olacak. Ancak ileride tamamen yaygınlaşır mı veya sadece büyük şehirlerin büyük okullarında mı kalır orayı ilerleyen zamanlarda görmek mümkün olacak. Şimdilik ise bu kampanya bazı aileler için çok yararlı olarak görülüyor ve çocuklarının kesinlikle bu kampanyadan yararlanmasını gerektiğini söylüyor. İlerleyen zamanlarda ise yeni yeni kampanyalar çıkabilir…

Dün akşam yapılan etkinlikte Galaxy Note 2 tanıtılırken satışa bugün sunulacağı açıklandı. Beyaz ve gri renkleri ile satışına başlanan telefonun tüm fiyatları belli oldu. 24 ay taahhütle, 4 ayrı kampanya teklifi ile 57 TL’den başlayan fiyatlarla Avea müşterileri ile buluşuyor. En güzel özelliği yanında verilen kalemi ile herhangi bir şey yapabilmeniz. Diğer telefonlarda en büyük eksikliklerden biri sayılan kalem bu telefon ile gelmiş ve size çok yardımcı olacak gibi duruyor. S.E.Ç. adlı kampanya ile satışa sunulan telefon ayrıca kredi kartı ile de düz satın alınabiliyor. Düz satın alırsanız ise 3 ay boyunca 250 MB internet hediye olarak geliyor.

Güvenlik yazılımları geliştiren Kaspersky adlı şirket artık kendi işletim sisteminin geliştirme çabalarına başladı. Bu işletim sistemi sadece devlet birimleri, kurumları tarafından kullanılacak. Yazılımı kullanmak isteyenler için Kaspersky adlı şirketin yaptığı yorum ise “bu yazılım sizin Half-Life oynayıp, tatil videolarını düzenleyeceğiniz veya sosyal paylaşım sitelerinde laklak yapacağınız bir yazılım olmayacak” şeklindeydi. Kaspersky OS olacak işletim sisteminin kullanılacağı tüm birimler ise nükleer santraller, ulaşım denetleme tesisleri, telekomünikasyon sistemleri ve benzeri kritik öneme sahip firmalar şeklinde olacak. 3. Parti programlarının çalışmayacağı sistemde ayrıca tanımlanmamış veya yetkilendirilmemiş hiçbir yazılım çalışamayacak. Böylece saldırganlar bu işletim sistemine hiçbir şekilde el koyamayacak. Ne zaman çıkacağı ise henüz açıklanmış değil.