Facebook Messenger iPad’e Geldi

facebook-messenger-ipad-e-geldi-6231018_400

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Facebook’un özellikle Android gibi bazı akıllı telefonlarda kullanılan Facebook Messenger uygulaması artık iPad’e de geldi. Facebook uygulamasını sık sık güncellemesi ile bilinen bir firma. Sürekli olarak kullanıcılara daha kolay, sade ve hızlı bir uygulama oluşturmayı amaçlıyor. Çünkü biliyorsunuz Facebook ilk olarak Android gibi platformlara çıktığında tam bir fiyaskoydu diyebiliriz.

Messenger iPad’e tüm özellikleri ile geliyor. Hiçbir eksik veya fazla olmadan tam anlamı ile oturtulmuş bir şekilde geliyor. Telefon uygulamasındaki özelliklerin tümünü iPad’de de kullanabilmeyi amaçlayan Facebook, çevirim içi kullanıcıların kalbini çalmış durumda. Bu uygulamayı iPad’inize indirmek istiyorsanız mağazayı ziyaret edebilirsiniz.

 Günümüzde telefonların bozulma nedeni genellikle kaza ile suya düşmesi vb. nedenlerden dolayı telefonlarımıza veda ediyoruz. Bunun yanın da telefonlarımızı yanlışlıkla elimizden düşürdüğümüz zamanlar da oluyor. Galaxy XCover 2 toz korumalı ve suya dayanıklı bir telefondur. Batarya kapak kiliti sayesinde yere düştüğü zaman herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız.

Galaxy XCover 2

5 MP kamerası ile yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekmenize yardımcı olur. 1 GHz çift çekirdeği ile programlarınızı daha hızlı indirmenize yardımcı olur. Ayrıca yüksek performans sağlar. Kolay veri senkronizasyonu ile verileri yedekler ve saklar. Motion UI özelliği ile En basit hareketlerle otomatik olarak görevleri yerine getirmektedir. S Voice konuşma tanıma yazılımı ile ses komutlarını yerine getirmektedir.

Bir başka ünlü firma Samsung’ un ürünü olan Galaxy Xcover ile birlikte gelişmiş ürünün avantajlarına sizler de rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Ürünün bu özelliklerinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda her açıdan elde edebilirsiniz.

Galaxy S IIIAkıllı bekleme özelliği ile e kitaptan okuduğunuz ve internette dolaştığınız zaman otomatik olarak devreye girer. Bu özellik gözünüzden aldığı sinyale bağlı olarak ekran aydınlanır. Siz uyuduğunuz zaman telefonunuz da sizinle birlikte uyuS Beam özelliği ile yakınınızda ki arkadaşlarınızla müzik, video, resim ve kişi profillerini rahatça paylaşabilirsiniz. Bu özellik sadece Galaxy S III telefonları ile gerçekleşmektedir.

Kamera özellikleri ile anı kaçırmadan fotoğraflar çekebilirsiniz. Telefonunuz siz yokken size cevapsız çağrılar ve yeni mesajlarla ilgili bilgilendirmeler yapmak için sizi kısa bir titreşimle uyarır. Tasarımında ki şıklığı ile insanları kendine çekmeyi başarabilen bir telefon olan Galaxy SIII en çok satılan telefonlar arasında yer almaktadır.

Samsung’ un son gözdesini sizler de farklı uygun fiyatlardan elde edebilirsiniz. Gelişmişlik açısından hiçbir sorun yaşamayacağınız Galaxy s3 ile birlikte akıllı cihaz hayatınıza farklı bir renk ve boyut katabileceksiniz.

Galaxy S II Black Görüntü keskinliği ile gözlerinizi ekrandan alamayacağınız bir telefon olan Galaxy S II Black size birçok özellik sunmaktadır. Çift çekirdeği sayesinde kesintisiz hız yaşayacaksınız.

Çift Çekirdekli İşlemci cep telefonunuzun performansına aşırı çabuk yanıt sağlar, yüksek hızlı çoklu görev, hızlı web sayfası yükleme, hızlı yanıt verme hızı, daha yumuşak ara birim geçişleri, aydınlatma, hızlı görüntü düzenleme ve yüksek performansta oyun oynama sunmaktadır. Ve akıcı hızdaki video görüntüleme becerisi ile siz değerli müşterileri kendinize hayran bırakacaktır. Ana sayfa tuşuna iki defa basarak seçilmiş kelime ile telefonunuzu yönetebilirsiniz.

Bu yeni gelişmiş özelliklere sahip olan yeni bir Samsung ürününü sizler de deneyimleyebilirsiniz. Her zaman zevkinize ve isteklerinize bu ürün daha kolay ve etkili bir performans ile birlikte hizmet verebilir. Ürünsel olarak sizlerde bu gelişmiş donanımları rahatlıkla keşfedebilirsiniz.

Samsung Galaxy Pocketİnce tasarımının yanı sıra güçlü özelliklere sahip olan Galaxy Pocket, birçok uygulamayı sorunsuz bir şekil de kullanmanıza sağlar. Çoklu görevler sayesin de uygulamalar da rahatlıkla dolaşabilirsiniz.

3 GB’lik büyük bir kullanıcı belleği ile birlikte gelir; böylece tüm müziklerinizi, filmlerinizi, fotoğraflarınızı ve uygulamalarınızı sonra t-rahatlıkla kullanmak üzere saklayabilirsiniz.

Kaliteli kamerası ile sizlere unutamayacağınız fotoğrafları sunmaktadır. Kişi listenizi tarayarak e-posta ve mesaj gönderebileceğiniz, Facebook sayfalarını ve Twitter akışlarını ziyaret edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Birçok uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Samsun Apps’tan size uygun olan uygulamaları kolay bir şekilde bedava indirebilirsiniz.

Birçok özelliği bulunan bu telefon birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Özellikleri ile birçok insanı kendine çekmeyi başarmıştır. Uygulamalarınızı ve içeriklerinizi bu özellik ile birlikte daha kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Bu yeniliği sizler de rahatlıkla kullanabilirsiniz.