Fair Lovely daha çok bayanların beyaz bir tene sahip olmak için kullandıkları, daha beyaz bir tene görünme ihtiyaçları ve vücutlarında istemedikleri kararmalar dan ,koyuluklardan kurtulmak için üretilmiş olağan üstü etkili bir kremdir.

ideal-cream-sivilce-akne-kremi-228x228İdeal krem  Hindistan  ve  Arabistan gibi  ten rengi koyu olan  daha açık bir ten rengine sahip olmak isteyen, beyaz tenli görünmek isteyen bayanların isteklerini gerçekleştirmek için üretilmiştir. İdeal krem bayanların koltuk altı, bini bölgesinde  ki koyuluklar ve kararmalarda çok etkili bir üründür.

Bu kremden sadece koyu tenli yada esmer olma  gibi bir zorunluluk yoktur. Fair Lovely Ten renginizi beğenmiyorsanız koyu bir ten renginiz var ise, kumral ya da buğday tenli yapıya sahipseniz  bu krem ile cilt beyazlatıcı sabun  renginizi büyük bir kolaylıkla açabilirsiniz.

Üstelik  Fair Lovely cilt beyazlatıcı krem ile daha beyaz açık bir tene sahip olmak için  büyük paralar harcamanıza da gerek yoktur. Fair Lovey hiçbir yan etkisi olmayan etkisi kanıtlanmış tamamen doğal ve bitkisel karışımlardan elde edilmiştir.

1 Yorum

  1. Ben bu urunu almak ıstıyorum ama yazın kullananılırmıyım bırde yuzume kullanabılırmıyım

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir