Onların 81 yıllık tarihinin en büyük fırsat Küçük balık Wigan için yaklaşıyor ama FA Kupası finalinde İngiltere Premier Ligi durumunu korumak için savaşta bir istenmeyen bir oyalama kanıtlamak olabilir.

Salı günü Swansea için bir kırma 3-2 ev yenilgi kuzey batısında oran meydan okuyan sekiz yıl sonra İngiltere’nin ikinci kademe için küme düşme bakıyordu gelen cesur kulübü bıraktı.

Önceki yıllarda mucizevi kaçar için ünlü Roberto Martinez tarafında, şimdi kalan sadece iki oyun ile kendilerini başıboş üç güvenlik noktaları bulmak.

Bu Cumartesi günü Wembley’de İngiltere’nin önde gelen Ulusal Kulüp kupası rekabet Manchester City ile çatışma bir süre ilgi odağı, son dilim olabilir anlamına gelir.

Okuyun: Mourinho Real Madrid hiç çekinmeden

Webb: Irkçılık yaptırımlar mesajı göndereceğiz
CNN Football Club: Bayern Barca hakim
Hargreaves: Scholes en iyisi
Bayern Münih Pep Guardiola gerekiyor?
CNN FC: Bayern Münih Guardiola ihtiyacınız var mı?
Tersine, Şehir şampiyonu Manchester United arkasında ikinci sırada bitirmek doğru onları kenarlı West Bromwich, üzerinde 1-0 galibiyetle son göstermeye değer için ısındı.

Wigan, orta tabloda güvenli yuvalanmış, Swansea üzerinde öncülük Roger Espinoza bir voleybolu sayesinde ancak kısa bir süre yarı Melek Rangel sonra eşit derecede akıllı voleybolu ile eşitledi vardı.

James McCarthy Wigan adına bir plaseyle bitirme restore ama sonra Wigan onların sezon boşa olan bazı özensiz defans ile ayak kendilerini vurdu.

Gary Caldwell First fakir bir geçiş Itey Shechter Dwight Tiendalli kapış ev galibiyet golünü izin altı bahçesinde kutusuna bir karışımı önce 2-2 şeyler yukarı düzeye izin verdi.

Arsenal ve Aston Villa sol bir ev çatışma bir gezi ile, Wigan artık tırmanmaya bir dağ var, ama Martinez pozitif kalmaya çalıştı.

“Bugün arkasında oldu yaralanma sayısını gösterir ve bize etkilenen önemli anlar vardır,” Martinez Sky Sports söyledi.

“Biz kötü kararlar ile özensiz Yenilen goller ve oyuncuların çaba ve oyunu kazanmak için istediğiniz arzu görebiliyordu çünkü çok talihsiz.

“Duygusal bugün bizim için böyle zor bir oyundu ve yumuşak bir şekilde bu hedefleri kabullenmek zaman sonra kurtarmak için zordur.

“Bu kaçırılmış bir fırsat var. Biz inanılmaz bir karakter var ve biz orada kalan her noktası için savaşmaya kararlı konum.”

Şehir öncesinde Kupası Finali çeşitli oyuncular dinlenmiş ve kazanan Bosnalı golcü Edin Dzeko geldi. Onları üçüncü sırayı Chelsea açık yedi puan taşındı.

Roberto Mancini gazetecilere şunları söyledi: “Biz oyuncular bir çok değişti ama bize oyunu kazanmak için önemli olduğunu, çünkü zor bir oyundu.

“10 dakika sonra daha iyi oynamaya başladı ve biz ikinci yarısında zor bizim için yapılan skoru beş inanılmaz şansını kaçırdı.”

İtalya’da, Roma da Chievo Verona yenilmesi sonrasında Serie A’da beşinci yerleştirilmiş Fiorentina ile noktalarında beraberlik şansını kaçırdı.

Cyril Thereau 12. pozisyona Chievo Verona taşımak için maçın son dakikasında oyunun tek golü attı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir