O Malibu, California altı park etmiş arabaların içine düştü sonra Subay sarhoş sürüş şüphesiyle bu hafta efsanevi aktör Clark Gable oğlu tutuklandı.
Çöker meydana geldiğinde John Clark Gable, 52, Malibu Pier yakınlarında kamyon Salı günü beyaz bir Ford pick-up sürüş oldu, Los Angeles Polis Departmanı bildirdi.
Kimse yaralandı ama Gable alkol etkisi altında araç şüphesiyle tutuklandı ve vurdu ve çalıştırıldı.
Bu ünlü aktör “Gone with the Wind” bir varisi yasa ile sorun olmuştur ilk defa değil.
2011 yılında, Clark Gable, ardından 22 yaşındaki torunu bulunuyor Hollywood üzerinde uçuyordu, pilot tehlikeye bir Los Angeles polis helikopter kokpit içinde bir lazer işaretleme suçlandı.
Polis Clark Gable James tutuklandı ve bir suç ile itham. Daha sonra hapiste 10 gün hapis cezasına çarptırıldı, CNN bağlı KTLA bildirdi.
Zamanda Clark Gable James yöneticisi bunun bir kaza olduğunu söyledi.
“Çocuklar çocuk kalacak, ve o bir oyuncak değil, bir suç parçası olduğunu düşündüğüm ile oynuyordum,” Roxane Davis, yönetici, zaman CNN söyledi. “O hapishaneden bana söylediğine göre, o pencereden dışarı vardı ve o pencereden dışarı parlıyordu ve o biliyordu sonraki şey ona bir spot ışığı vardı.”
Bir zamanlar Hollywood Kral lakaplı Clark Gable, muhtemelen en iyi 1939 classic Rhett Butler rolüyle tanınıyor “Gone with the Wind”.
1960 yılında öldü. John Clark Gable dört ay babasının ölümünden sonra doğdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir