Diş Doktoru Olma

Her doktorun hayatımızda ayrı bir önemi vardır sevgili arkadaşlar. Hiçbirini birbirinden ayıramayız. Belli dönemlerde bizim için farklı alanlarda uzmanlaşmış doktorlar önemli gelmesi doğaldır. Ama genel olarak düşünüldüğünde, her alandaki doktora ihtiyacımız olabileceği kesindir. Örnek oyun vermek gerekirse, bugün gözünüzde bir problem olduğu için göz doktoruna gidersiniz. Bu sebeple göz doktoru sizin için önemlidir. Ama bu demek değildir ki, yarın dişiniz ağrımayacak ve siz diş doktoruna gitmeyeceksiniz. Yarın dişiniz de ağrıyabilir ve siz diş doktorunun kapısını çalmak zorunda kalabilirsiniz. Sonuçta ateş ve su buz devri ile demek istediğimiz, her alandaki doktorun hayatımızdaki öneminin büyük olduğu.

Varlıklarından ötürü saygı duyduğumuz doktorlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz sevgili arkadaşlar. Eminim ki birçoğunuzun hayallerinde biri saygı duyulan bu mesleği yapmaktır. Böyle bir hayaliniz yoksa bile en azından, küçükken doktorculuk oynamış ve hastanızın bademciklerini ameliyat etmişsinizdir. Demek istediğimiz, çoğu kişi hayatının bir döneminde farklı şekillerde doktorluğu deneyimlemiştir, ameliyat oyunlarıbölümünde bulunan diş doktoru olma oyununda da diş doktoru olmayı deneyimleyeceksiniz. Eminiz ki sizin de çok hoşunuza gidecek bu oyunumuzda, diş doktoru olma deneyimini severek yaşayacaksınız sevgili arkadaşlar. Dişlerini düzenli fırçalamayıp, çürük dolusu dişlerle kapınızı çalan hastaları daha fazla bekletmeyin bence. Ameliyat oyunlarımızdan biri olan diş doktoru olma oyununda, kumanda sizde artık.

Diş doktoru olma oyunumuz başladığı zaman, yapmanız gereken her şey size belirtilecektir. Kimi durumlarda hastanızın dişini çekmeniz gerekirken, kimi durumda çürüğe dolgu yapmanız gerekebilir. Malzemelerinizin eksiksiz olarak temin edildiği diş doktoru olma oyununda; hangi durumda hangi malzemenin gerektiği de gösterilecek. Birçok malzemenin bulunduğu diş doktoru olma oyununda , diş konusuyla ilgili genel bilginizin artacağı kesin. Diş doktoru olma oyununda; her hastanın durumuna göre farklı bir müdahale yapıp, farklı bir deneyim kazanmanız mümkün. Hepinize kolay gelsin diyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir