Oyun devi EA şu anda Nintendo’nun Wii U konsolu için geliştirme herhangi bir oyun olduğunu ortaya koymuştur.

Oyun cihazı için bir başlangıç ​​ortağı olmasına rağmen, EA gelecekte başlıklar üzerinde çalışan hiçbir geliştiriciler söyledi.

Haber Wii U. ilgi artırmak için yeni bir pazarlama stratejisi açıklayacak bağlı olduğunu gününde Nintendo bir darbe olarak gelir

Nintendo’nun finansal sonuçları Wii halefi satış beklenen hedeflerinin kısa düşmüştü ortaya çıkardı.

EA bu Wii U oyun çalışmaları durdurdu olduğunu teknoloji haber sitesi Kotaku verdiği röportajda ortaya. Konsolun lansmanından bu yana bu Mass Effect 3, Fifa 13 ve Need for Speed ​​Most Wanted sürümleri yarattı.

Bu erken bağlılık rağmen, EA Battlefield 4, Madden ve Fifa dahil, büyük oyun franchise, Wii U versiyonları üreten olmayacaktır.

Bu uzun başlatmak sonra üretilen birçoğu EA Wii konsolu için hazırlanan bültenleri, aksine duruyor. Ancak, EA gelecekte bir Wii U oyunu üzerinde çalışıyor ekarte söyledi.

Nintendo’nun son finansal sonuçlarını birçok Wii U beklendiği gibi konsolları olarak satılan değil ortaya. Lansmanından bu yana, Nintendo yaklaşık 4 milyon konsolları satış bekleniyor. Bunun yerine sadece 3,45 milyon sattı.

Cuma günü, Nintendo Wii U oyun line-up yaz açıklayacak ve satın alma ve konsolunu kullanarak ilgi daha fazla oyun almak için planları nasıl ortaya bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir