Ed Miliband, İşçi Partisi lideri, 10 gün tatile bir düşüş içinde yaralanmasına sonra kırık bir bilek için Pazar günü ameliyat edildi. O kaza oldu zaman o kırık vardı fark etmemişti, bir sözcü dedi.

Miliband Devon bir sahil yolu üzerinde eşi Justine, ile yürüme ve bir kaya üzerine sol el bileği isabet, düştü. Onun el bileğinde ağrı subsiding değildi çünkü Cuma günü Üniversitesi hastanesi, Londra, kaza ve acil ziyaret yaralanma sadece ortaya çıktı.

Miliband yaralı bilek ile kampanya, hem de Avam Kamarası’nda Lady Thatcher yaptığı haraç teslim ve Danimarka’nın başkenti Kopenhag, bir gecede Politika Ağı konferansa katılmak üç gün geçirdi. Sadece o bir x-ray gerekli karar Cuma günü Danimarka geri yolda oldu.

Pazar günü o öğleden sonra eve dönen, bilek sıfırlamak için küçük bir operasyon yapıldı. O Pazartesi günü kampanya olacak ve Çarşamba günü planlandığı gibi Thatcher’ın cenaze katılacak.

İşlem sonrası da burnunu bir septum deviasyonu tedavisi için 2011 yılında bir operasyon vardı Miliband, tweeted: “benim kırık bilek tedavi yardımcı University College Hastanesi’nde, samimi, parlak özel tüm personel sayesinde bugün. ”

Thatcher hakkında Miliband konuşması geçen Çarşamba günü yaygın hatta David Cameron “çok iyi” olduğunu söyleyerek ile, övgüyle karşılandı. Ama Miliband yedi dakika sürdü onun Commons performans, yoluyla almak için ağrı kesiciler gerekli olduğu anlaşılmaktadır.

Konuşmasında, ne liderlik kendi tarzı bir referans gibi görünüyordu, Miliband Thatcher “insanların günlük yaşamlarında köklü çalıştı” değil, aynı zamanda “ideoloji önemi inanıyordu” birisi birisi olduğunu söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir