Son zamanlarda facebook bildiğiniz gibi skype ile işbirliği yaparak görüntülü kanuşma özelliğini aktif hale getirdi. Fakat bununla beraber facebook’un sohbet bölümünde bazı sorunlar yaşandı. Online arkadaş listemizin tamamını göremez olduk. Bununla beraber çevremdeki çeşitli arkadaşlarımında soruları gelmeye başladı… “Facebook Chat’i Eski Haline Nasıl Getiririz?” sözlüklerde, forum sitelerinde vs. gördüğüm kadarı ile bu facebook kullanıcıları bu durumdan şikayet etmeye başladılar. Bunu fırsat bilen yazılımcılar da çeşitli tarayıcılar tarafından desteklenen küçük eklentiler ile bunu aşmaya çalıştılar.
Şimdilik sadece Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera tarayıcıları için yazılan eklentilerin ileride bütün tarayıcıları kapsaması bekleniyor.

Facebook’u eski görüntüsüne geri getirmek için kullandığınız tarayıcıya küçük bir eklenti kurmanız yeterli.

—–> Mozilla kullananlar için: https://addons.mozilla.org/en-US/fir…ebar-disabler/ <----- -----> Chrome kullananlar için: https://chrome.google.com/webstore/d…obeenlamiclald <----- -----> Opera kullananlar için: https://addons.opera.com/addons/exte…ebar-disabler/ <----- Ben chrome kullanıyorum denedim ve çalıştı arkadaşlar. Güvenlidir gönül rahatlığıyla kullanın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir