Facebook profile banner uygulaması şu günlerde en çok kullanılan uygulamalardan biri oldu. Bu yazımızda Facebook Profil banner nasıl yapılır, profile banner yapma, profil banner ekleme özelliklerini anlatacağız. Facebook yeni arayüzü ile birlikte, profil sekmesinin üst kısmında profil resimlerinizden birkaçı gösterilmekte. Siz sırayla oraya parça parça ve birleştiğinde bir bütün olacak şekilde resim eklerseniz, profiliniz üstünde bu bütün olarak oldukça cezbedici bir şekilde görülebilmekte.

Peki Bunu Nasıl Yapacaksınız ?

Bu uygulama, Facebook içerisinde yer alan bir uygulamadır.

Uygulamaya erişmek için linki tıklamanız yeterli: http://apps.facebook.com/profile-banner

Facebook‘un kendi uygulaması dışında bir kaç alternatif uygulama daha mevcuttur. Bunlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

FBcrop, FBcrop internet sitesi üzerinden de Facebook resminizi Facebook Profil Banner’ı şeklinde yapabilmek mümkündür. Sitenin erişim adresi şu şekilde: http://fbcrop.com

Pic Scatter internet sitesi üzerinden de aynı işlemi yapmak mümkün, http://picscatter.com

http://www.piccut.com Piccut uygulaması ise Facebook profil resmi üretme uygulaması, yine oldukça faydalı

http://www.profilebanner.com Profile banner com sitesinden de Face profile banner resimlerine ulaşılabilir, yapılabilir.

Uygulama hakkinda herhangi bir soru sormak isterseniz bu yazımız altından yorum yaparak veya sitemiz iletişim sayfasından bizlere ulaşabilir, sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir