03. Kasım 2011 · 1 comment · Categories: Genel, Kadın

Fındık kabuğu saç rengi

Fındık kabuğu saç rengi günümüzde çok kullanılmaya başlanılan ve insana doğal güzellik veren bir renktir.Fındık kabuğu saç rengini gözlerinize hitap eder ba durum ise sizi çok daha güzel ve genç gösterir.Fındık kabuğu saç rengi yazın veya kışın kullanılabilen bir saç rengidir.Yazları saçlarınızı ışıl ışıl ve renkli gösteririr.Kışın ise yüzünüzü açarak gözlerinizi ortaya çıkarır.

Fındık kabuğu saç renginin tam görüntüsünü almak istiyorsanız saçınızın gerçek rengini açmalısınız.Saçınızın rengi ne kadar açık olursa istediğiniz rengi o kadar güzel yakalayabilirsiniz.Fındık kabuğu saç rengini kullanmadan önce bu işi iyi bilen bir kuaföre başvurmanız gerekmektedir.

Kuaförünüz saçınızın rengine bakarak size bilgi versin.Eğer saçınızın rengi kapalı tonlarda ise açılacağını size belirtir.Fındık kabuğu saç rengi birçok ünlünün kullandığı saç rengindendir.Fındık kabuğu esmer ve beyaz tenli insanlarda daha güzel durmaktadır.Fındık kabuğu saç rengini kendiniz evinizde veya herhangi bir yerde denemeyin.Saç rengini tutturmak oldukca zordur ve bu işi uzman olarak yapanların işidir.

Kendiniz yaparsanız saçınız kapalı bir renk olabilir ve açmadan fındık kabuğu saç boyasını kullanırsanız saçlarınızın görünümü bozulur ve saçlarınıza zarar verebilirsiniz.Fındık kabuğu saç rengini direk gözlere hitap eder seçerken rengi beğenmeye bilirsiniz.Ama uyguladıktan sonra kendinizdeki güzelliği farkedeceksiniz ve gözlerinizdeki güzelliği göreceksiniz.

1 Yorum

  1. iyi günler ben buğday tenli gözlerim bal rengi şuan saç 7.40 kumral bakır fındık kabuğuna dönmek istiyorum saçın açılması lazımmı bakır üstüne boyanırmı bunun için yardımlarınızı istiyorum

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir