Galaxy A3 (2017) ve Galaxy A7 (2017) Özellikleri Açıklandı

2017 Model Samsung Galaxy A serisi telefonlarda gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Özellikle Galaxy A3 ve Galaxy A7 telefonlarında son derece sık gelişmeler oluyor. Son zamanlarda sık sık adı gündeme gelen Samsung ise Galaxy A serisinin bu iki telefonunun özelliklerini açıklamış bulunuyor. Eğer ki verilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki paragrafları da okumalısınız.

Galaxy A3 ve A7 Özellikleri Açıklandı

Galaxy A3 ve A7 Özellikleri Açıklandı

Samsung yakın zamanda tanıtımlarına başlayacağı Galaxy A serisi için çalışmalara devam ediyor. Galaxy A serisi telefonların temel olarak bazılarının özellikleri Hindistan’da açıklanmış durumda. Bunlar ise şu şekilde sıralanabilirler:

Galaxy A3 2017 Versiyonu:
4.7″ büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. HD çözünürlüklü Super AMOLED bir ekran barındıracak olan bu telefonda aynı zamanda 2 GB büyüklüğünde de RAM bulunacak. Artırılabilir 16 GB da hafızaya sahip olacak olan Galaxy A3 içerisinde Android 6.0.1 barındıracak bir şekilde piyasaya çıkacak. 12mp arka 8mp ön kamera bulunduracak.

Galaxy A7 2017 Versiyonu:
5.7″ büyüklüğünde bir ekrana
sahip olacak. FHD çözünürlüklü Super AMOLED bir ekran barındıracak olan bu telefonda aynı zamanda 3 GB büyüklüğünde de RAM bulunacak. Artırılabilir 32GB da hafızaya sahip olacak olan Galaxy A7 içerisinde Android 6.0.1 barındıracak bir şekilde piyasaya çıkacak. 16mp arka ve 16mp ön kamera bulunduracak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir