Galaxy S IIIAkıllı bekleme özelliği ile e kitaptan okuduğunuz ve internette dolaştığınız zaman otomatik olarak devreye girer. Bu özellik gözünüzden aldığı sinyale bağlı olarak ekran aydınlanır. Siz uyuduğunuz zaman telefonunuz da sizinle birlikte uyuS Beam özelliği ile yakınınızda ki arkadaşlarınızla müzik, video, resim ve kişi profillerini rahatça paylaşabilirsiniz. Bu özellik sadece Galaxy S III telefonları ile gerçekleşmektedir.

Kamera özellikleri ile anı kaçırmadan fotoğraflar çekebilirsiniz. Telefonunuz siz yokken size cevapsız çağrılar ve yeni mesajlarla ilgili bilgilendirmeler yapmak için sizi kısa bir titreşimle uyarır. Tasarımında ki şıklığı ile insanları kendine çekmeyi başarabilen bir telefon olan Galaxy SIII en çok satılan telefonlar arasında yer almaktadır.

Samsung’ un son gözdesini sizler de farklı uygun fiyatlardan elde edebilirsiniz. Gelişmişlik açısından hiçbir sorun yaşamayacağınız Galaxy s3 ile birlikte akıllı cihaz hayatınıza farklı bir renk ve boyut katabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir