Günümüzde telefonların bozulma nedeni genellikle kaza ile suya düşmesi vb. nedenlerden dolayı telefonlarımıza veda ediyoruz. Bunun yanın da telefonlarımızı yanlışlıkla elimizden düşürdüğümüz zamanlar da oluyor. Galaxy XCover 2 toz korumalı ve suya dayanıklı bir telefondur. Batarya kapak kiliti sayesinde yere düştüğü zaman herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız.

Galaxy XCover 2

5 MP kamerası ile yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekmenize yardımcı olur. 1 GHz çift çekirdeği ile programlarınızı daha hızlı indirmenize yardımcı olur. Ayrıca yüksek performans sağlar. Kolay veri senkronizasyonu ile verileri yedekler ve saklar. Motion UI özelliği ile En basit hareketlerle otomatik olarak görevleri yerine getirmektedir. S Voice konuşma tanıma yazılımı ile ses komutlarını yerine getirmektedir.

Bir başka ünlü firma Samsung’ un ürünü olan Galaxy Xcover ile birlikte gelişmiş ürünün avantajlarına sizler de rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Ürünün bu özelliklerinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda her açıdan elde edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir