Geciktirici kremlerin şahı olarak bilinen  geciktiricinin çok uzun bir geçmişi bulunmaktadır. Özellikle erkekler için bir kurtarıcı haline gelen stag krem tam 45 dakika boyunca etkisini sürdürebilmektedir. İlk çıktığında 10 dakikaya kadar uzatabilen stag krem son yıllarda formüllerinin de geliştirilmesi ile beraber çok daha geliştirilmiş, böylece satış rekorları kırmayı başarmıştır. İlk çıktığında kurtarıcı olarak görünen stag  geciktiriciler, formülün çoğalması ve markaların artması ile birlikte arka plana atılmıştır.

potioonresim

Arka plana atıldıktan sonra diğer markalar kendini geliştirmeye ve aralarında rekâbet oluşturmaya başlamıştır.  Stag krem ise çalışmalarını ve deneylerini sürdürerek erkeklerin daha uzun süre nasıl dayanacağını bulmaya çalışmıştır. En sonunda ise bazı formüllerin işe yaraması ile birlikte etki süresini oldukça fazla uzatarak satmayı başarmıştır. Şimdilerde ise en popüler geciktirici markalarından biri olarak bilinmektedir.

Bunun yanında uyarıcı damlalar hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum.  Piyasada o kadar çok ürün var ki hangisinin etkili olacağına insanlar güvenemiyor.  Her satıcı benim ürünüm ok etkili diyor  ama  kimse ürünü sattıktan sonra  ürüne  karışmıyor.

Sizlere  5 tane kaliteli  ürün  önereceğim bunları aldığınız zaman mutlaka etki göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir