Ülkemizde yeni yayılmaya başlayan ginger mypet birçok kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Elektrikle çalışan ginger her yönden tasarruflu ve kullanılabilir bir alettir. Mypet kullanımı oldukça basittir. Çocuklar için veya yetişkinler için iki çeşit hız seçeneği bulunmaktadır. Bu hız seçeneklerinden yavaşı seçtiğinizde çocukların kullanımı için veya yavaş gitmek istediğinizde kullanabilirsiniz. Hızlı seçeneğinde ise normalden biraz daha hızlı gitmektedir. Ginger ‘ın üzerinde birçok aksesuarı bulunmaktadır. Bu aksesuarlar tamamen motoru çalıştıran aküden bağımsızdır. Kendi isteğinize göre bu aksesuarları çıkarabilir veya kendi isteğinize göre tasarım yapabilirsiniz. Mypet ‘in fren sistemleri oldukça güvenilir ve sağlamdır.

mypet ile gezerken veya bir yere giderken freninde sorun yaşadıysanız elinizin altında bulunan kol ile motora giden elektriği kesebilirsiniz. Böylelikle ginger mypet durmuş olur. Ginger ‘i alış veriş merkezlerinde görebilirsiniz. Güvenliklerin kullandığı bu elektrikli alet şimdi yaygınlaşmıştır ve birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. 6 saat şarj edilmesi gerekmektedir. Şarj edildiğinde 4-6 saat kadar ömrü gider. Birçok renk çeşidi bulunan ginger mypet ‘i kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Ginger 130 kiloya kadar yük taşıma özelliğine sahiptir. Bu ağırlıktan fazla kişilerin normal şartlarda ginger ‘a binmemesi gerekir.

Mypet ülkemizde birçok alanda kullanılmaktadır. Başarılı bir ürün olan ginger mypet ile kısa mesafeli işler daha çabuk ve rahat yapılmaktadır. Ginger mypet bir aracın bulundurduğu birçok özelliği içerisinde bulundurmaktadır. Mypet ‘in güç bölümleri bulunmaktadır. Çok büyük rampalar olmadığı takdirde her yere rahatlıkla gidebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir