Gizem KARACA

Gizem karaca 7 Eylül 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve 20 yaşındadır. Boyu 1.75 olan güzel mankenin kilosu da 53 tür. Vücut ölçüleri  85-60-90 dır. Eğitim hayatında ise İstanbul üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü okumaktadır. Gizem karacanın sevdiği şeyler;  Resim yapmak, fotoğraf çekmek, ata binmek, dans etmek, kitap okumak, yürüyüş yapmak, tenis oynamak ve yüzmektir. Kendisine güveni sayesinde girmiş olduğu Miss Turkey 2011 yarışmasına katılmış ve yarışmada ikinci seçilmiştir.

Göz rengi ela saçları sarı olan güzel mankenin oyunculuk deneyimi de mevcuttur. Muhteşem Yüzyıl dizisinde daha önceleri dört bölümlük cariye rolü oynamış bu sıralarda da eve düşen yıldırım adlı dizede oynamaktadır.

Oldukça sıcakkanlı olan güzel manken hiçbir şekilde kavga ve yalanı sevmediğini yapılan röportajlarda belirtmiştir. Daha çok genç ve görünen o ki gideceği yolda başarılı olacak mankenin facebook ve twitter hesabı bilinmemektedir. Gizem karacanın sevgilisi ise şu sıralar yok olarak bilinmektedir ancak hayatın sürprizlerle dolu olduğu için her an yeni bir bilgi ortaya çıkabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir