Grundig mini netbook

1940lı yıllardan buyana dünyaya elektronik eşya üreticisi olarak adını duyuran Grundig, 2008 yılında Beko tarafından satın alındı. Artık dünyaca ünlü Grundig ürünleri Beko üretim tesislerinde ve standartlarında dünyaya sunuluyor.

Grundig ürettiği tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi bilgisayar konusunda da tüketici taleplerini çok iyi değerlendirmeyi ve bu talepleri teknoloji ile harmanlamayı başarıyor. Grunding dizüstü ve mini netbook ürünleri farklı tüketici tiplerine uygun modelleri ile dikkat çekiyor.

Grundig notebook ve mini netbooklar işlemci olarak Intel işlemcilere güveniyor. Dünyanın en büyük işlemci üreticisi olan Intel’in piyasaya sürdüğü en yeni ürünler olan i serisi işlemciler Grundig notebook ve mini netbooklara hız ve tüm programlarla uyum sağlıyor.

Grundig notebook ve mini netbooklar işletim sistemi olarak ise Windows işletim sistemini kullanıyor. Dünyanın en popüler işletim sistemi olan Windows’un son sürümü Windows 7 notebook ve mini netbooklarda hız ve kullanım kolaylığı sunuyor.

Grundig ayrıca notebook ve mini netbooklarında en yeni teknolojilere de yer veriyor. Örneğin dünya standartlarında görüntü aktarımı sağlayan HDMI teknolojisini Grundig notebook ve mini netbooklarda görmek mümkün.

Grundig farklı tüketici ihtiyaçları için farklı donanımlara sahip notebook ve mini netbookları tüketicinin beğenisine sunmuş durumda. Örneğin bilgisayarında hız arayanlar için GNB 1596 B1 i7 modeli I7 işlemcisi ile dünyanın en hızlı notebooklarından biri konumunda.

Grundig notebook ve mini netbooklar tüm donanımsal güçlerinin yanında tasarım olarak da ödüllere layık görülen modeller üretiyor. Hem renk hem dizayn olarak yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu modeller, aynı zamanda hafiflik ve pil ömrü konusunda da oldukça etkileyici ürünler olarak dikkat çekiyor.

Grundig mini netbook kampanyaları

Grundig notebook ve mini netbooklarda ürün kalitesinden taviz vermeden her bütçeye uygun ürünler sunmayı başarıyor. Grundig notebook ve mini netbooklara sahip olan için http://www.grundig.com.tr/bilgisayar/dizustu-bilgisayarlar adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir