Size bugün ünlüler köşemizde Güneş Zavrak’ı tanıtacağım.

Güneş Zavrak Pis7li ( Pisyedili ) dizisinin başrol karakterlerinden bir tanesi…

Yeni bir yüz ve tv ekranlarına hemen adapte olmuş bir isim. Kısaca diziden biraz bahsedeyim. Mekan olarak bir kolej seçilmiş ve 2 grup öğrencinin hayatları ele alınmış, 1. grup zengin ve kendini beğenmişler ki Güneş’de bu grubun üyelerinden bir tanesini canlandırıyor. Bir de maddi olarak durumu iyi olmayan, burslu öğrenciler. Birçok yeni ismi ve tanınmış ismi bir araya getiren proje Show TV ekranlarında izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Gelelim Güneş Zavrak kimdir, Nereli, Kaç yaşında ve biyografisine ;

Dizide Dilkopat karakterini canlandırıyor.

1988 Eskişehir doğumlu olan Güneş, Lise hayatını İstanbul Kabataş Lisesi’nden sonra Ankara Mobil Lisesi’nde tamamlamıştır.

Petrol ofisi, Turkcell reklamlarında oynamıştır ve bu reklamlardaki başarısının ardından Kaybedenler Kulubü isimli sinema filminde oynamıştır. Bu filmdeki başarısının ardından tüm yapımcılar ve yönetmenlerin bir anda gözbebeği haline gelmiştir ve mesleğine Pisyedili isimli dizide rol alarak sürdürmekte.

Babası ünlü bir danscı, Dedesi de oyuncudur. Kısa bir süre baba mesleğine devam ettikten sonra dedesinin mesleği olan oyunculuğu seçmiş ve oyuncu olarak hayatına devam etmektedir.

güneş zavrak, güneş zavrak biyografi, güneş zavrak kimdir, güneş zavrak nereli, güneş zavrak pisyedili, güneş zavrak pis 7 li, güneş zavrak kaç yaşında, güneş zavrak fotoğrafları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir