Teksas’ta bir hırsızlık suçundan hapis cezasını bir 84 yaşında bir kadın olduğu iddia edilen bir ilçe savcısı öldürmek ve başka bir hastaneye ve Kaufman İlçe savcı cinayetleri benzer görünmesi için bir kiralık katil kiralamak için çalıştı.

Dorothy Canfield yapılan açıklamaya göre, “iki üç hafta boyunca hastanede”, sermaye cinayet ve Montgomery County Yardımcısı Bölge Savcısı Robert Freyer öldürmek için komplo için ağırlaştırılmış saldırı işlemeye teşebbüs talep suçlandı ve Bölge Savcısı Brett Ligon koymak Kamu Güvenliği Texas Bölümü.

“Dorothy Canfield mümkün olan en şiddetli şekilde onu hırsızlık ücretten kovuşturma bozmaya Kaufman İlçe Bölge Savcısı, eşi ve Bölge Savcısı Yardımcısı Mark Hasse trajik cinayeti yararlanmak için umut,” Ligon açıklamada.

“Arsa tehdit ve kolluk ve savcılık bu biz izliyor bilmelisiniz zarar olduğunu Suçlular,” dedi.

Iddia edilen arsa bedenlerinin Forney, Teksas, evde 30 Mart bulunmuştur Kaufman İlçe Bölge Savcısı Mike McLelland ve eşi Cynthia ve vurularak öldürülmesi sonrasında geldi. Kaufman İlçe savcı yardımcısı Mark Hasse ilçe adliye dışında Ocak ayında vurularak öldürülmüştü.
Barış Eski Adalet Video İzle Teksas DA öldürmekle probed

Texas Savcı cinayetleri ‘Tesadüf More Than,’ Resmi Video İzle Says

Soruşturma İzle Video altında Texas DA Cinayetleri
Canfield o con müşterilerine bir göçmenlik avukatı kılığına yönündeki iddiaları içeren bir mülkiyet hırsızlığı suçundan Conroe Montgomery County Jail tutulduğunu, Associated Press bildirdi. Bond bu durumda 500.000 $ olarak belirlendi.

Texas Rangers, bir muhbir tarafından Canfield sözde komplo kapalı uçlu ve yetkililer daha sonra hapishaneden Canfield haberleşme monitorize edildi, DPS denildi.

Canfield onun planlarını görüşmek üzere hapiste onunla tanıştım bir gizli Harris County Bölge Savcısı araştırmacı, adını ve numarasını verildi. O iddia Freyer öldürmek için gizli bir polis memuru 5000 $ ödemek için kabul etti ve 2.500 $ Ligon yaralama.

Montgomery County Bölge Savcısı Ofisi tarafından ABC News sağlanan bir kayıtta, Canfield “iyi görünmesi.” Için gizli ajan söyledi

Kayıtta, gizli ajan kez onun arsa ve öldürülmesi hakkında kelime yaymak yürütülen Canfield söylüyorum duyulur, haberlerin “deli olacak.” Oldu

“Ben biliyorum, ve bunu dört gözle bekliyorum,” diye gizli bir polis memuru söylüyorum duyulur.

Canfield yetkililere göre, Pazartesi günü iki Texas Rangers ile bir röportajda onun sözde plan itiraf etti.

O Freyer öldürüldüğünü davrandı alakasız bir suç mahali fotoğraflarını ve araştırmacılar gösterdi edildiğinde, Canfield hiçbir pişmanlık gösterdi, yetkililer söyledi.

Mahkeme kayıtlarına göre, Canfield sayıda hırsızlık ücretleri ve cezaevi zamanlı içeren geniş kapsamlı bir suç geçmişi vardır, AP bildirdi.

Çevrimiçi hapse kayıtları Canfield için bir avukat listesi yok. Hiçbir bağ iki yeni harçlar ile ilgili olarak kurulmuştur.

Freyer o davada bir tanık olma potansiyeline sahiptir beri iddia edilen arsa üzerinde yorum olamazdı ABC News söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir