Hazar Ergüçlü Hayatı

   Hazar ERGÜÇLÜ 3 Mayıs 1992 yılında Kıbrıs Lefkoşa ‘da doğmuştur. Genç ve yetenekli oyuncu Lefkoşa Belediyesinin düzenlediği tiyatro yarışmasında birinci olmuştur. Bu yarışmanın ardından ismini duyurmuştur. Bu yarışmanın ardından dizi teklifi almıştır. Bu teklif hayatında bir ilktir. Kendini geliştirmek için oyunculuk dersleri alır. Bu derslerin ardından Kuzey Güney dizisinde Simay karakterinde rol alır. Kendisine verilen görevi ustalıkla yerine getirmektedir.

Daha genç ve tecrübesi olmamasına rağmen usta bir oyuncu gibi rolünü yerine getirmektedir. Hazar ERGÜÇLÜ 20 yaşında genç bir oyuncudur. Yediklerine çok dikkat eder. Formunu korumaktadır. 1.68 boyunda ve 53 kilodur. Hazar ERGÜÇLÜ kendisini Kuzey Güney dizisinde ortaya koyduğu muhteşem performans ile tanıttı.

Bu dizinin ardından birçok dizide de oynaması beklenmektedir. Genç ve başarılı bir oyuncu olan Hazar ERGÜÇLÜ Lefkoşa ‘dan İstanbul ‘a taşınmıştır. Günümüzdeki birçok tecrübeli oyuncudan daha üstün bir performans sergilemektedir. Hayatına Türkiye ‘de devam etmektedir. Ünlü oyuncuya günümüzde oynadığı dizilerde ve ileride oynayacağı dizilerde başarılar dileriz.

6 yorum

 1. cok guzelsin senden xosum gelir

  Reply

 2. ben senii çook seviyorum anım arkadaşımm <3

  Reply

 3. SEM VE sereney çok güzelsiniz ama çagatay ayrı yakışıklı

  Reply

 4. çok şeker ve güzelsin

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir