Günümüzün gelişen teknolojisi sayesinde hemen hemen birçok aile de iyi veya kötü bir fotoğraf makinesi bulunmaktadır. Teknolojinin gün geçtikçe gelişmesi sebebi ile fotoğraf çekmek için fotoğraf makinelerinden çok, telefonlar kullanılmaktadır. telefonlarla çekim yaparken fotoğrafın düzgün çıkması için gerekli ışığı bazı telefonlar da LED flaş olmasına rağmen her zaman bulamıyoruz. Bu gibi durumlar için teknolojinin bize sağladığı imkanları kullanabiliriz.

İblazr

Fotoğraflarınızın daha kaliteli çıkması için iblazr adlı ürün çıkarılmıştır. Bu ürün dış flaş olarak üretilmiştir. Bu flaş, telefonunuzun kulaklık girişine takılarak kullanılıyor. 4 adet özel LED sayesinde istediğiniz ışık seviyesinde kullanabilirsiniz ve ayrıca küçük olması sebebi ile taşınabilirlikte kolaylık sağlıyor. Bu teknolojik alet aynı zaman da video çekerken de büyük kolaylık sağlamaktadır.

Görüntü kalitesi anlamından oldukça yüksek özelliklere sahip olan bu cihaza sizler de sahip olabilirsiniz. Her açıdan sizlere gelişmiş bir fotoğraf özellikleri sunana ve anınıza hayat katan bu fotoğraflarınızı daha kolay bir teknik ve yüksek görüntü ile sahiplenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir