Ulus bazı online perakendeciler uyum cehennem olacağını düşünüyorum bir internet satış vergisi daha yakın bir adımdır.

Online perakendecilerin satış vergisi peşin toplamaya başlamak gerekir. Ayrıca ülke genelinde yerel yönetimlere ödeme göndermek zorunda olurdu. “Pazaryeri Adalet Yasası” Senato geçti ama kanun olmadan önce Temsilciler Meclisi’nde daha yüksek bir engel ile karşı karşıya.

Yasa onlar fiziksel varlığa sahip ülkelerin de az 1 milyon dolar dışında toplam yıllık satış var online satıcıların için de geçerli olacak.

Justin Krauss onun küçük şirket, Garaj Döşeme üzerinde yer istiyorsunuz evrak yükü endişelenmektedir.

Onun iş sadece milyon dolarlık eşik ve rafları kadar kadar 36.000 gibi işlemleri bir yıl üzerinde yıllık geliri vardır. Büyük çoğunluğu Grand Junction, Colo yılında ana üs dışında

Hiçbir satış vergisi var sadece dört durum vardır. Krauss, diğer 46 üç ayda bir kontrol kesmek gerekir.

“Ben bir vergi tahsildarı olmak için kayıt yoktu,” dedi. “Federal ve eyalet hükümetleri küçük işletmeler üzerindeki yükü sokmaktadırlar.”

İlgili: Ne bir Internet satış vergisi mal olacak

Krauss onun sanal alışveriş sepeti sistemi güncellemek için bir bilgisayar programcısı işe, onun muhasebe yazılımı güncellemek gerekiyor diyor, sonra sürekli olarak evrak bir akışı dosya. Ilk çaba Onu 40000 $ mal olabilir, o tahmin ediyor.

Bundan sonra, o süreci işlemleri için bir muhasebe yazılımı sağlayıcısı güveniyor ve yaklaşık 4.000 yıl için evrak dosya olabilir. Bu büyük bir miktar değil, ama Krauss en çok online perakendecilerin zaten ince kar marjları üzerinde faaliyet gösteriyor savunuyor.

“Birilerinin maaş çıkıyor Yani,” Krauss dedi. “Bu alınan değil bir Noel bonus.”

Natalie Mai, Oklahoma bir küçük işletme vergi avukat, Krauss temsil etmez. Ama benzer büyüklükteki birçok online mağaza uyum maliyetini mümkün olmayacaktır dedi. Hatta iş ezici alır ve defterleri dağınık olsun bir satış vergisi oranı ile sadece anlaşma zor bir zaman olduğunu storefronts.

“Bir anne-ve-pop online alışveriş iseniz, sana iş kalmak mümkün olacak şüphe,” dedi.

Yasa ile etkilenecek 7.500 işletmeler fatura için güçlü bir destek verdi Amazon, tarafından yaptırılan bir araştırmaya göre, belki de vardır.

Destekleyenler yasa teklifinin seviyeleri çevrimiçi perakendeciler ve dükkanların arasında oyun alanı söylüyorlar. Bir Miami markete yürüyüş ve 100 $ harcarsanız, bu satış vergisi size fazladan 7 $ maliyet olacak. Ürün online satın almak, ve sadece 100 $ ödeyeceğim.

Pittsburgh dışında Kevin Hickey şirketi, Online Mağazaları, bayraklar İngiliz çay inşaat malzemeleri için her şeyi satıyor. Bu tüm dünyada benzer firmaları ile rekabet, aslında bir online toptancı olarak hizmet veren bu do-her şeyi perakendecilerinden biri.

Onun kar marjı neredeyse hiç yok anlamına gelir. Bu 30 milyon dolarlık yıllık gelirleri vardır ve bu yıl kar 400.000 $ temizleyebilirsiniz.

İlgili: Yeni pot girişimciler tanışın

“Biz uğraşmak var ki büyük bir ek uyum kabus var,” Hickey dedi. “Aslında, daha şarj olacak, bu yüzden gelir kaybı ve yüksek maliyetler olacak.”

Onun en büyük korkusu bir vergi denetime tabi olmak, gibi 2006 yılında geçti edilir. Devlet görevlileri o nakliye ücretleri üzerinden vergi ödeme olması gereken bulundu – sadece ürünler – ve onu geri vergi ve cezalar 15.000 $ maliyet.

Hickey Yeni yasa endişeli Kaliforniya, Teksas ve başka bir yerden denetim anlamına gelir.

“Tüm devletler için doğru satış vergisi toplamak için temelde imkansız. Bize doğru her zaman tüm satış vergisi toplama şansı sıfır” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir