Dünyanın dört bir yanından hayranları “Back to the Future” hayal kırıklığı için emin bir şok edici bir vahiy, bir İranlı yetkili İslam milleti bir mucit devleti ile bir “zaman makinesi” kayıtlı olduğunu inkar etmek zorunda kalmıştır.

“Bilimsel iddiaları yapma herkes için ücretsizdir, ancak buluşlar bu iddiaların kaydı bilimsel deliller ve kanıtlara dayalı bazı hukuki aşamalardan geçmesi gerekir,” Bilim, Araştırma ve Teknoloji Muhammed Mehdinejad Nuri İran’ın Bakan Yardımcısı İran’ın yarı resmi göre, bugün söyledi Fars Haber Ajansı. “Böyle bir iddia Stratejik Buluşlar için Kayıt için İran’ın Devlet Teşkilatı kayıtlı değil.”
Fars yılında Nuri duyurusu – Ayrıca İran’ın PressTV tarafından bildirilen – Fars 27 yaşındaki İranlı mucit Ali Razeqi bildirildi kayıtlı oldukları iddia edilen tuhaf bir hikaye koştu gün sonra geldi “zaman genç adamın tanımı” Makine seyahat Aryayek Zaman. “kadar 98 doğruluk oranı ile “kullanıcılarının yaşam önümüzdeki beş ila sekiz yıl seyahat” onun cihaz sadece kullanıcı önceden izin içindir dediği gibi, ancak, Marty McFly adlı uzak bir ulaşılabilecek “dedi.

“Gelecekte sizi almayacağız, size gelecek getirecek,” Razeqi bugünün Fars raporuna göre, dedi. Burada hiçbir akı kondansatör.

Fars ‘Farsça dil sitede göründü Razeqi orijinal bir hikaye, gizemli Washington Post’a göre, web Perşembe kayboldu, ama önce sosyal medya ve bazı şüpheci Batılı haber çıkışları ile meraklı bir takip kazanmıştır – soracak görünüşte yeterli Nuri kamu tepkisi.

Dış Politika bir sulandırılmış hakkında özgün makale en önemli iddiası ötesinde “zaman makinesi” raporunda bazı ayrıntıları bu hikaye hiç de doğru ise, sadece ilgili aslında “onların muhabiri sonucuna yeterli soruları gündeme getirdiğini kaydetti biri karanlık krank saçma şeyler söyleyerek – İran pek özgü bir olaydır. “

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir