Kanal D Şanslı Masa yarışması

Sinan Çalışkanın ve Orçun Kaptanın moderatörlüğünü yaptığı bu program hafta içi Perşembe akşamları Kanal D ekranlarını şenlendirmektedir. Sinan Çalışkanın ve Orçun Kaptanın seçtiği şanslı masaya gelen kişilerden bir tanesini yanlarına çağırırlar. Onu yöneteceklerini söylerler ve sonunda beş bin TL ödül verileceğini söylerler. Bu durumu kabul eden kişiler yarışmaya başlar. Yarışma da toplam beş etap bulunmaktadır. Yarışmacı moderatörlerin söylediklerini tam olarak yerine getirdiğinde bir etap geçmektedir. Bu söylenilenlerin tümünü yaptığında ise ödülü kazanmaktadır.

Eğlence ve kahkaha dolu bu programı Perşembe akşamları 23:00 ‘dan itibaren takip edebilirsiniz. Bu programı sunan Orçun Kaptan ve Sinan Çalışkan çok iyi uyum sağlamaktadırlar. Bu uyum içerisinde yarışmacıya istediklerini yaptırabiliyorlar.

Orçun Kaptan bilindiği gibi birçok program ve dizide adını duyurmuş bir kişiliğe sahiptir. Sinan Çalışkan ise esprili gülmeyi ve güldürmeyi seven bir kişiliğe sahiptir. Şanslı Masa programının son bölümleri artık sitemizde bulunmaktadır. Siz şanslı masa takipçileri için sitemiz son bölümlerin hepsini sitede paylaşacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir