Erkeklerde köselik ve kellik uzun süredir var. Aynı zamanda bu tür sorunlar için bir çok çözüm yolu bulunmakta fakat çoğu işe yaramamakta. Erkekler bu tür durumlardan sıkılsalar da yapacakları herhangi birşey bulunmuyor. Özellikle erkeklerde kellik ve köselik utanç verici bir durummuş gibi karşılanıyor. Erkeğin kendine olan öz güvenini kırabilecek şeyler olduğundan bu tür durumlara çözüm şart diyoruz.

 

Sakal çıkarma ve gürleştirme

 

 

Minoxidil ürünü erkeklerde sakal ve saç çıkarmak için üretilmiş bir üründür. Ekstra olarak vücudun istenen bir bölgesinde de kıl çıkarabilmektedir. Fakat bu özellik pekte tercih edilmediğinden erkeklerr genellikle sakal ve saç çıkarıcı olarak kullanmaktadır. Minoxidil sakal çıkarıcı olarak kullanılacak ise farklı saç çıkarıcı olarak kullanılacak ise farklı kullanılmalıdır. Aksi taktirde herhangi bir etki göstermeyebilir.

 

Minoxidil sakal çıkarıcı olarak daha çok kullanılmaktadır. Saç çıkarıcı olarak kullanılacak ise minoxidil marka şampuan ile kullanılması hem daha kısa sürede kesin çözüm hem de kalıcı çözüm bırakabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir