Kenan İmirzalıoğlu Biyografisi

    Kenan imirzalıoğlu Ankara ‘nın bala ilçesine bağlı üçem köyünde 18 Haziran 1974 tarihinde doğdu.kendi doğduğu köyünde ilk okulunu bitirdi.İlk okulu bittikten sonra Ankara ya teyzesinin yanına gitti ve orda ortaokul ve liseyi bitirdi.

   Kenan İmirzalıoğlu başarılı bir öğrenciydi fakat liseyi bitirdikten sonra üniversite seçme snavını kazanamadı.Köyüne geri dönmek zorunda kaldı.Evinde sınava tekrar çalışarak sınava girdi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümünü kazandı.İstanbula geldi.

İstanbula geldikten sonra okula başladı.Okulda arkadaşlarının ısrarı üzerine mankenlik ajansına başvurdu.Daha sonra Best  Model Of Turkey elemelerine katıldı ve birinci seçildi.Birinci olduğu için Best Model Of  The World’e katıldı ordada birinci oldu.İlk defa bir Türk yarışmacımız burada birinci oldu.

Yarışmadan sonra dizi teklifleri gelmeye başladı.İlk olarak  Osman Sınav Deli Yürekte baş rol oynamasını  teklif  etti.Osman Sınavı sevdiği için teklifini kabul etti.Dizi oynanmaya başladı ve çok sevildi.Bu diziden sonra Kenan İmirzalıoğluna teklifler gelmeye başladı.

2 yorum

 1. María Belén

  No tengo palabras para describir la hermosa persona que sos!
  Quiero felicitarte por tus papeles en las series Karafayi y Ezel.
  Estoy enamorada de esos ojos y esa mirada.

  Reply

 2. I think that is among the so much vital information for me.
  And i’m satisfied studying your article. However should commentary on few common things, The web site taste is ideal, the
  articles is truly excellent : D. Excellent
  job, cheers

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir