İstanbul’da Kurban Bayramının 4 Günlük Hava  Tahmin Raporu Nasıl Olacak ?

Kurban bayramına çok az bir süre kalırken herkes bayramda havaların nasıl olacağını merak etmekte. Ve bayram iznine çıkan ailelerini memleketlerini ziyarete gidecek olanlar da hava durumlarını takip etmekte.Şu ana kadar en doğru hava durumunun verildiği Ankara Metooroloji Genel Müdürlüğünde son değerler altta bellidir. Geçmiş bayramlarda da olduğu gibi bu bayramlarda da izinler merak edilmekte bayram izni kaç gün oda sitemiz içerisinde diyer bir konuda yer almaktadır…

Kurban Bayramı Hava Raporu Son Değerleri;

Batı Karadenizin batı kısımları, Orta Karadeniz kıyıları ve yüksek kesimleri, İstanbul’un kuzey kesimleri ve marmara , Kocaeli, Sakarya, Bilecik ile gece saatlerinden sonra Çankırı ve çevresi , Amasya ve Tokat  gibi illerin çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği bekleniliyor.

Bayramın Birinci Günü İstanbul Hava Durumu:  Öğlen saatlerine doğru rüzgarartışları gözükecektir. Yer yer hafif dereceli yağmur Ve akabinde seyir edecek rüzgar yağmurun seyrini hızlandıracağa benziyor.

Bayramın ikinci günü İstanbul Hava Durumu: Yer yer parçalı bulutlu ve orta dereceli yağmurun seyredeceği.İstanbul’un Kuzey kesimelerinde görüleceği bildirilmiştir.Ruzgarın hafif dereceli olacağı bayramın 2.gününde sıcaklık dereceleri ise şöyle olacaktır.12 derece ile 04 derece arası değişecek.

Bayramın Üçüncü günü İstanbul’da Hava Durumu : Yer yer sağnak yağışlı ve parçalı bulutlu kuvvetli rüzgar hakim olacak. Değerler ise normal seviyenin biraz altında olacak yağmurun şiddetiyle ruzgarla buluşmasında sıçaklık değerlerini biraz indirgeyecek gibi gözüküyor.

Bayramın dördüncü günü İstanbulda Hava Durumu:  Yer yer yine parçalı bulutlu ve sıcaklık dereceleri ise aynı şekilde devam edecek. Zaman zaman yağmur artışını gösterecektir.Yola çıkacak olan şöförlerin emniyet kemeri takmalarını rica ediyoruz . Can güvenliğiniz ve çevrenizdekilerin güvenliği için lütfen Emniyet kemeri takınız…

 Kazasız Belasız Hayırlı Bayramlar Geçirmeniz Dileklerimizle…….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir