Liposhot Deniz Seki diyeti olarak da bilinen bir diğer ismi yani asıl ismi alkali diyeti adı verilen bir diyet çeşididir.

Peki, bu diyeti yaparken neler yenmelidir. Nelerin içerisinde asit nelerin içerisinde alkali vardır. Alkali diyetinde dediğimiz gibi vücudumuzun PH değerini dengede tutmamız gerekir ve asitli alkali besinleri birbirinden iyi ayırmamız gerekiyor. Düşük asiditeli besinler; inek sütü, balık, nohut, siyah fasulye, keten tohumu, ceviz, kavun, hurma ve nektarıdır.

liposhotAsidik besinler; hazır gıdalar, işlenmiş etler, beyaz şeker, şekerli ve gazlı içecekler, kızartmalar, konserveler, hazır meyve suları, cipsler, kömürde pişmiş yiyecekler, beyaz undan yapılmış besinler, rafine edilmiş tahıllar, katı yağlar, peynir, katkı maddeleri, hormonlu ürünler, alkol, kahve, siyah çay, kırmızı et, ton balığı, yapay tatlandırıcılar, turşu gibi yiyeceklerin asidik değeri daha yüksektir.Bu diyette yenen yiyeceklere dikkat edilmesi gerekir çünkü vücuttaki asit oranlarını düzenlememiz hızlı kilo vermemize yardımcı olur. Vücuttaki asidin ne kadar az olursa daha iyi sağlıklı olacağımızı unutmayalım. Birde siz deniz seki diyetini deneyin. Bunun yanında  2014 yılında bu tarz ürünler arasında  orjinal formoline l112 ürünüde   popülerdir.

Saç bakım ürünleri arasında da nanohair şampuan  ilk sırada yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir