Roberto Mancini muhalefet ekipleri Manchester United karşı “korku ile oynamak” ama Manchester City sert bir testi verdiğini iddia etti.

Pazartesi günkü derbi içine hükümdarlık Premier Ligi şampiyonu kafası bu dönem onların 30 üst uçuş oyunları sadece 18 kazanmış 15 puan top-of-the-masa Kırmızı Şeytanlar sondaki.

Buna karşılık, Birleşik Kasım ayından bu yana yenilmedi ve 30 Premier Lig oyunlar ve Mancini 25 kazanmış takımlar Sir Alex Ferguson’un ücretleri ile korkutmak olduğunu önerdi.

“Onlar sadece korku ile oynar, çünkü kimse United karşı iyi oynar” Mancini Daily Mirror diyerek olarak kote edilir. “Büyük bir kulüp olarak, çünkü bir takım olarak bu önemin artık güçlü.

Bu oyunu onları yenemezsin ki, zor olduğunu düşünüyorum, çünkü “Birleşik karşı oynayan her takım çok yumuşak oynar. Bu doğru değil. Eğer Birleşik karşı güçlü oynarsan, onları yenebiliriz, bizi yenebilir gibi.

Birleşik uzun süre güçlü bir takım olduğu için “Bu normal bir durumdur, bu futbol, ​​bu. Onlar karşı oynamak diğer takımlar için zordur. Biz bir takım olarak genç vardır. Bizim gibi aynı önemi yok Bu andan Birleşik. Belki 10 yıl içinde aynı olacaktır. tarihinin çok önemli. ”

Pazartesi günü Birleşmiş için kazanmak oynamak için sol sezon sadece yedi maçta bir 18 nokta boşluğu açılacak ve Mancini son dönemde gelen standartlarında bir kayma transfer pazarında başarısızlıkları rued gelmiştir.

İtalyan onun istenen yeni personel alımı ile daha başarılı olsaydı ekibi yurtiçinde ve Avrupa arasında çok sayılırdı olurdu inanıyor.

“Muhtemelen en üstte biz olurdu, ikinci başlık kazanabileceğini ve muhtemelen biz Şampiyonlar Ligi çeyrek final olacağını,” Mancini dedi.

“Biz ekip getirebileceği üç veya dört oyuncu almak için bir şansı vardı ama biz sonunda yoktu. Şimdi bitti.

“Biz gol bir sürü attı çünkü Geçen yıl biz gerçekten iyi oynadı. Ama bu yıl tek fark biz gol atamadı hedefleri olduğunu. Biz gol olsaydı belki 15 gol daha, muhtemelen biz iyi olurdu.

“Biz kolay kazanmayı hak maçta önemli gol eksik oldum. Yeterince gol yoktu çünkü biz çok puan kaybetti. Bu fark budur. Ayrıca yaralanma bir sürü vardı.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir