19. Mart 2013 · Write a comment · Categories: Gezi

İstanbul Mangal başı Mekanlar “Hanedan Mangalbaşı

1 -hanedan-aile-mangalbaşı

Bu bahar mangal keyfinizi duman kokusu sarmasın! Hanedan Mangalbaşı Yeşilyurt da dumansız, kokusuz mangal yapmanız için sizi bekliyor! Kendine has yöntemi ile mangal keyfine yeni bir yorum katan mekan İstanbul’da gitmeniz görmeniz gereken yerlerin başında geliyor.

2-hanedan-bahce

 

İstanbul’da Yeşilyurt tren istasyonunun yanında yer alan HANEDAN da ailece mangal keyfi yaşayabilir, çeşitli et menüleri ve mezelerden oluşan kaliteli hizmetiyle uygun fiyatı bir arada sunan Hanedan Mangalbaşı ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

3-hanedan

En ekonomik fiyatlar Hanedan’da!

Mangal severlerin İstanbul’da değerlendirmesi gereken en özel mekanlardan biri olan Hanedan’da ayağınıza gelen mangalın keyfini elinizle pişirdiğiniz etleri tadarak yaşayabilirsiniz. Uygun menü fiyatları ile de dikkat çeken Hanedan Mangalbaşı dostlarınızla bir arada olmak için tercih edebileceğiniz alternatifler arasında öncelikli yerini almalı. Hafta sonu için plan yaparken Yeşilyurt da Hanedan Mangal başı fırsatlarına bakmayı ihmal etmemenizi öneriyoruz.

4-istanbul-mangalbaşı-hanedan-mangalbaşı

Hanedan Mangalbaşında etler Trakya, Balıkesir ve Susurluk’tan!

Lezzetinin sırrını Susurluk, Trakya ve Balıkesir bölgelerinden getirilen etlerde yakalayan Hanedan Mangalbaşı, İstanbullulara doğal ortamlarında yetişen büyük ve küçük başlarla et keyfi sunuyor. Ve böylece damak tadına hitap eden etlerle mangal tadını yakalama fırsatı veriyor.
5-mangalbaşı

Kokusuz mangal keyfi!

Hizmet konusunda Hanedan diğer mangal başı mekanlara göre daha önde çünkü kokusuz mangal yapmanın keyfini yaşatıyor. 120 kişi kapasiteli Hanedan da dilerseniz mangalınızı kendiniz kullanabilir, dilerseniz profesyonel aşçılardan destek alabilirsiniz. Fındık kabuğu ateşinde sunulan mangal menü de bilindik mangal kokusunu almadan et tatma keyfi Hanedan Mangalbaşı ayrıcalığı olarak karşımıza çıkıyor.

-mangalbaşı-mekanlar

Alkollü alkolsüz içki alternatifi ile meze meyve ve salata detayları ile eksiksiz bir menü ile tam not alan Hanedan Mangalbaşı dilerseniz yöresel kebap türleri ile, kilo işi köfte tavuk ve et seçenekleriyle de ekonomik ve kaliteli akşam yemeği için başarılı bir seçim olabilir. Hanedan mangalbaşı yeşilyurtta bahar’da sizlere yaz bahçesi keyfini sunuyor…

7-hanedan-dumansız-mangal

Tatlı menüsü ile de göz dolduruyor!

Dondurmalı sıcak irmik tatlısı meşhur olan Hanedan’da dilerseniz künefe gibi Anadolu’nun en çok tercih edilen tatlılarını da bulabilirsiniz.

2-hanedan-bahce

Hanedan Mangalbaşı Nerede?

Adres : İstasyon Cad. No:1/A (Yeşilyurt Tren İstasyonu Bitişiği) Yeşilyurt / İSTANBUL
Telefon : 0212 – 662 61 61 / 0212 663 73 74

Mekanın otopark sorunu yoktur, vale hizmeti vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir