Dramatik âyetlerini ve yasal havai fişek vaat Michael Jackson yanlış ölüm deneme, Pazartesi ifadeleri açılış ile küçük bir Los Angeles mahkeme salonunda başlar.

15 $ bir gün kazanç Jüri Dünyanın en büyük eğlence şirketlerinden biri pop ikonu ölümü yükümlülüğü için Jackson’ın anne ve dolar üç çocuk milyarlarca etmelidir karar vermeden önce tanıklık birkaç ay dinleyecek.

Michael en büyük oğlu ve kızı babalarının son gün tarif olarak Janet Jackson gibi ünlü aile üyeleri, jüri sadece birkaç metre oturur. Ama onlar da şarkıcının sağlık, bağımlılık ve kariyer hakkında görüşler sunan tıp ve finans uzmanlarından sıkıcı tanıklık hafta sürecektir.

Onun 45 koltuk birçok Jackson ailesinin de dahil olmak üzere, deneme katılan taraf için ayrılmış olduğundan, sadece gazeteciler bir avuç ve kamu birkaç üyeleri mahkeme içinde izin verilecek. Los Angeles County Üstün Mahkemesi Yargıcı Yvette Palazuelos deneme yayınlamak için CNN’in isteğini reddetti.

Duruşma öncesi duruşma iki taraf için avukatlar arasında kızgın ve kişisel değişim özellikli var, küçük mahkeme salonunun samimiyet tarafından daha yoğun yaptı.

Temel mesele

Temel mesele basittir: 2009 yılında Jackson’ın dönüş konserleri teşvik şirket, AEG Live kiralama veya Dr Conrad Murray, Jackson’ın 25 Haziran 2009, ölüm istemsiz adam öldürme mahkum doktor denetlemek mi?

Jackson “Bu Is Bu” AEG Live tarafından düzenlenen dönüş konserleri, Londra’da başladı bile edildi iki hafta onun önce öldü. Koroner Jackson Murray o Jackson ölümünden önce ayda hemen hemen her gece uyku koymak için kullanılan araştırmacılar söyledi yatıştırıcı ilaç ve propofol ölümcül bir arada, bir cerrahi anestezi öldü karar verdi.

Jacksons AEG yöneticileri yıldızın zayıflamış sağlık ve tehlikeli ilaçların onun geçmiş kullanımı tur sırasında bildiğini iddia edecektir. Onlar Jackson baskı ve Londra hazırlanmak için iddialı programı karşılamak için doktor bu bilgi rağmen, avukatları uğraşmak gösteriyor çünkü onun ölümüyle sorumlu konum.

Kendi halinde bir köşe taşı AEG Live Co-CEO’su Paul Gongaware 11 gün Jackson’ın ölümünden önce yazdığı bir e-posta olduğunu. Yönetmen Kenny Ortega göstermek için e-posta Murray bir gün önce bir prova Jackson tutmuş endişeleri ele: “Biz onun maaş ödüyor AEG değil, MJ olduğunu (Murray) hatırlatmak istiyorum Onu hatırlatmak istiyorum. ne onu bekleniyor. ”

Jackson avukatlar e-posta AEG Live onun kırılgan sağlık rağmen provalar için Jackson hazır olması baskı yapmak için Jackson’ın özel doktoru olarak görev yaptığı kazançlı işini kaybetme Murray korkusu kullanılan kanıt olduğunu iddia.

AEG Jackson onun tam zamanlı doktor olmak Murray seçti ve onun uyuşturucu bağımlılığı ölümcül bir dizi seçim götürdü ki, kendi ölümünden, sorumlu olduğunu savunarak kendini savunacak. Murray bir AEG çalışan değildi ama Jackson ölene kadar yerine seçilen ve yaklaşık dört yıldır Jackson tarafından ödendi, AEG avukatlar uğraşmak.

“Orada Bay Jackson’ın sorumluluk görünmüyor nasıl bilmiyorum,” AEG avukat Marvin Putnam CNN söyledi. “O yetişkin bir adamdı.”

Onlar çünkü o bir yargılamadan sonra beraat olduğu için Jackson, karşı Çocuk taciz suçlamaları ilgili olan “onun ilaç alımı inanılmaz bir artışa neden,” Putnam dedi.

“Bay Jackson doktor dükkana bilinen bir kişidir,” Putnam dedi. “O bir doktor bir şey ve başka bir doktor bir şey söylerdim birisi olarak biliniyordu.”

Palazuelos durumda bir jüri deneme garanti, Şubat karar verdi, o AEG Live yöneticileri Murray şarkıcı tedavisinde tehlikeli uyuşturucu kullanmak öngörülmektedir olabileceğini Jacksons ‘iddiasını destekleyecek kanıt bulundu.

Elvis ‘hayalet Michael Jackson ölüm deneme ziyaret ediyor

Jackson’ın ailesi milyarlarca istiyor

2009 yılında öldü olmasaydı dava AEG karşı bir karar istiyor para Jackson eşit Canlı kalan ömrünü boyunca kazanılan olurdu. Jackson avukatlar AEG Live sorumlu bulunursa onlar zarar 40 milyar dolarlık aramaktadır yolunda basında çıkan haberleri yalanladı, ancak şirketin birkaç milyar dolara mal olabilir, Jackson’ın gelir potansiyeli tahminlerine göre.

AEG Live AEG, bir 8000000000 $ fiyat soran yakın zamanda satışa bir küresel eğlence şirketi bir yan kuruluşudur.

Jacksons ‘uzmanlarından biri, sertifikalı kasık muhasebeci Arthur Erk, Michael Jackson 260 gösteri için dünya çapında tur “This Is It” adlı alarak 1400000000 $ kazandık olabileceği tahmin. AEG yöneticileri Londra için planlanan 50 gösterir ötesinde tur uzanan ele, Jackson avukatlar söyledi.

Jackson avukat Perry Sanders, Erk ifadesi izin yargıç için savunarak yılında, bilet Mart 2009’da satışa çıktı, dünya tarihinin herkes görmek için “en yüksek talep vardı” This Is It “ne zaman dedi. Hiç kimse vardır yaklaşabilir. ”

“Çok talep onlar saat içinde 2 milyon koltuk dolu, vardı,” Sanders AEG sahibi gönderilen AEG Live CEO’su Randy Phillips bir e-posta alıntı, dedi.

Londra’da “Biz talep doldurmak için 100-artı gösterileri yapmak zorunda kalacaktı” diye Phillips yazdı söyledi. Jackson bir dünya turu Tokyo Dome birkaç kez dolu olabilir, dedi.

Ama Güçlü AEG avukat Sabrina Jackson bile ölmeden önce 50 Londra gösterir bitmiş olurdu “çok spekülatif” olarak nitelendirdi.

AEG avukatlar Jackson 260 gösterileri ve hatta onun başbakan bu kadar para kazanmak olmadığını savundu. “O herhangi bir yerde bu yakın gelmedi,” Güçlü dedi. “Cher dışında hiç kimse bu yaptı.”

Erk ayrıca 65 dönmeden Jackson dört dünya turları ile takip olurdu hesaplanır.

Palazuelos Rolling Stones hala 70’li içine turne olduğunu belirterek, Perşembe günü duruşmada ağırlığını koydu.

Jacksons aynı zamanda uzun bir Las Vegas gösterileri dizi, ciro, bir giyim mağazası zinciri ve film bir servet kapalı yapılan olurdu jüri ikna etmeye çalışacağız.

Güçlü Jackson başarısız projelerin öyküsü ve Erk projeksiyonlarına arama, fırsatları kaçırmış savundu “bir umut, bir rüya değil, zarar için bir temel.”

AEG sorumlu bulunursa, şirketin avukatları Jackson’ın emlak video onun provaları şirket çekim yapılan belgesel kazanılan miktarı ile herhangi bir zarar azaltmak için jüri söylemek yargıç istiyorum. “Içinde bir fayda varsa, o zaman bir zarar mahsup olduğunu,” Güçlü dedi.

Jackson avukat Brian Panish olmak için kar “This Is It” “Eğer, birisi öldürdü onlar hakkında bir kitap yazdı ve onlara para verdi gibi.” Için AEG kredi veren karşılaştırıldığında

Pazartesi sabahı Jacksons ‘açılış konuşmasını sunacak Panish, onun ilk tanık Salı sabahı kim olacak emin olmadığını söyledi. O ilk haftasında AEG en üst düzey yöneticileri tarafından verilen yeminli çeşitli video gösterecektir mahkeme söylemedin.

Panish ve AEG en Putnam her Pazartesi saat 10’da başlayan ifadeleri açılış jüriye kendi durumlarda tanımlamak için iki buçuk saat olacaktır.

Tanık listeleri maderşahi Katherine Jackson da dahil olmak üzere Jackson ailesinin birçok üyesi, içerir. Listedeki diğer ünlü tanıklar Sharon Osbourne, Quincy Jones, Spike Lee, Ray Parker Jr, Lisa Marie Presley, Diana Ross ve Lou Ferrigno vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir