Naz Elmas  

Ünlü oyuncu 16 Haziran 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. 29 yaşında olan ünlü oyuncu Eğitim dönemi ilk olarak 50. Yıl cumhuriyet ilköğretim okulundan mezun olmuştur. Daha sonrasında Yabancı dil eğitimi veren Özel Kalamış lisesini başarılı bir şekilde bitirmiştir. Lise  yıllarında tiyatroya karşı ilgisini fark eden güzel oyuncu Naz Elmas Üniversite hayatını Yedi Tepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünü kazanarak eğitim hayatına devam etmiştir.

Tiyatroyu oldukça sevmesinden dolayı okulda hep başarılı bir şekilde derslerinde geçmiştir. Üniversite son sınıfa geldiğinde Haziran Gecesi adlı dizede Ünlü oyuncu Özcan Denizin sevgilisi karakterini oldukça başarılı bir şekilde canlandırmıştır. Daha sonrasında Gora adlı dizide konuk oyuncu olarak görev almıştır.

Ünlü oyuncunun başarısı bununla kalmamış ve sonraları oynadığı diziler şu şekildedir; Candan öte, El gibi, Doktorlar, Nefes, Ay tutulması, Bir ömür yetmez. Bütün girdiği dizilerde ve filmlerde kendisine verilen rolü başarılı bir şekilde sergileyen Naz Elmas oldukça başarılı bir oyuncudur. Ünlü oyuncunun ise hayatında kim olduğu tam olarak bilinmemektedir. Bu konuda kendisini oldukça saklamakta ve açıklama yapmamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir