Iş ya da düşük gelirli kimseler dışarı tazminatı ödemeleri devlet kendi geçmiş katkılarına göre farklılık öngören refah devletinin radikal bir sarsıldığı, İşçi Partisi tarafından kabul ediliyor.

Ed Miliband partisinin bu refah yumuşak olduğunu Tory iddialarına karşı istiyor gibi, Gözlemci bir “şey-için teşvik o ayrıntılı bir çalışma sistemi çalışır şekilde ve adresi endişeleri devrim konusunda partisinin politikasını gözden sürüyor anlıyor -Hiçbir şey “kültürü. Değerlendirilmekte olan ana fikri uzun süredir çalışmaktadır ve bu nedenle daha fazla ulusal sigorta katkıları olanlara daha yüksek faydalar sunan esnek ödeme sisteminin oluşturulmasıdır.

İşçi Partisi böyle hükümlü çocuk katili Mick Philpott bu kadar yararı yaşam savunmak itham edildiği bir hafta sonra, parti kaynaklarından geniş kapsamlı reform sadece büyük adalet tanıtmak, aynı zamanda refah sistemi içine çalışmak için güçlü teşvikler inşa etmeyeceğini söyledi. “Şu anda sorun sonra bütün hayatı çalıştı ve oldu 50 yaşındaki bir kişi hiç çalışmamış kişinin yanındaki kapı kadar aynı elde işsiz olması. Yaklaşık size ne kadar almak ne birbirine bağlıyor koymak, “üst düzey bir parti kaynak söyledi.

Gölge iş ve Observer yazma emeklilik sekreteri, Liam Byrne, ikinci dünya savaşından sonra William Beveridge tarafından savunulan “katkısı eski ilkesi” bir dönüş İşçi taahhüt eder. “Bir sürü insan onlar hiç geri almak daha bir çok şey daha ödemek düşünenler şu anda vardır,” Byrne yazıyor. “Bu değiştirmeniz gerekir.”

Yerine refah daha çalışmaları ödüllendirmek için bir başka hareket ise, Byrne Çalışma “çalışmak ve onların topluma katkıda edenlere” konut ayırırken konseyleri öncelik vermek olanak sağlayacağını söyledi.

Çalışma planının kalbinde bir hükümet hedefi olarak tam istihdam iadesi olduğunu. Planları altında, hiç kimse iki yıldan fazla süredir işsiz kalması mümkün olacağını, genç bir kişi için bir yıla indirilmiştir. Bundan sonra onlar zengin için bankacıların ‘ikramiye ve yeniden yapılanma emeklilik vergi indirimi vergilendirme tarafından finanse uygun eğitim ile gerçek bir iş teklif olurdu. Onlar işi almak için başarısız olursa onlar faydaları elimden olur.

Fikirler George Osborne tartışmalı 2012 yılı bütçesi açıklandı vergi ve faydaları değişikliklerin ana Emeğin alternatif parçası, birçoğu bu hafta yürürlüğe girer. Cumartesi günü 45 p için kiloluk 50p gelir vergisi üst oranı bir kesim daha fazla £ 150,000 gelirli insanlar istifade tanıtıldı.

Ed Balls, gölge başbakanı, o 13.000 kişi 100.000 £ ortalama vergi indirimi almak £ 1m fazla kazanç görürdünüz bir “milyonerler için vergi indirimi” dediği vurgulayarak bir poster açıkladı. İşçi başına Tory parti en büyük bağış üç birlikte 500.000 TL üzerinde bir vergi indirimi alacak dedi. Toplar dedi: “Bütün ülke bugün kimin tarafında bu Muhafazakar liderliğindeki hükümet üzerinde gerçekten ve bunların toplam ekonomik başarısızlık fiyat ödeyerek kimin göreceksiniz.”

Ayrıca değişiklik, emeklilere vergi ödemeden kazanabilirsiniz miktarını artık enflasyon ile çıkacağı eleştirmenler tarafından “Anneanne vergisi” olarak etiketlenmiş bir hareket anlamına gelecektir. % 40 vergi eşiği ayrıca vergi bant 400.000 kişi ekleyerek, 42.475 £ itibaren aşağı £ 41,450 geliyor.

Gölge başbakanı milyonerlerin 100.000 £ ortalama vergi indirimlerinin alırken değişikliklerin bir sonucu olarak çalışan ailelerin kadar 4.000 £ daha kötü olacağını iddia ediyor.

Çalışma ciddi ya da gelişmiş engeli yararları iddia 117,000 hane içeren 394,000 özürlü kişi, ilk kez belediye vergisi ödeyecek gösteren, 259 yanıtladığı, 326 yerel yetkililerden bilgi yanıtları özgürlüğü açığa yararı üzerinde kesim saldırı geri gider .

Bu savunmasız verilen belediye vergisi yardımları için% 10 kesim ve kesim yerel yönetimlere düşecek nerede kararlar kaydırmaya karar bir sonucudur.

Ancak, koalisyon miktarı insanların vergi ödemeden önce kazanmak olduğunu vurgulamak istiyordu artık temel oran mükellefleri milyonlarca ceplerine ekstra bir £ 267, bir yıl bırakarak, £ 9.440 ‘e yükselmiştir. Emekliler de £ 110 haftada% 2.5 kadar gider devlet emeklilik daha büyük bir artış alırsınız.

Hazine genel sekreteri, Danny Alexander, o değişiklikleri “iş ödeme yapmak” inandığını söyledi.

“Biz sıradan gelirleri üzerinde çalışıyoruz insanları ödüllendirmek ki, biz iş ödeme yapmak önemli olduğunu düşünüyorum, ve bu kişisel karşılığındaki artış yapacağını düşündük. Zengin yaptılar daha bu hükümetin her yıl daha fazla ödüyoruz tüm dönem boyunca Çalışma ofisinde oldu. ”

Byrne refahına İşçi yaklaşımı üç ilkeye dayalı olacak diyor:.. “Birincisi, insanlar faydaları yaşamaktan daha çalışmalarında daha iyi olmalı İkincisi, sorumlulukları ile hakları maç olur Üçüncü olarak, katkısı eski ilkesini güçlendirmek için daha fazla çaba gerekir . “

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir