Ömer Çelakıl Kimdir? Ömer Çelakıl Biyografi, Ömer Çelakıl  kitapları

Ömer Çelakıl 1980 yılında Gaziantep te doğmuştur. İlkokulunu bitirmesinin ardından Gaziantep Anadolu Lisesini kazanmıştır. Lise öğreniminde başarılı bir öğrenci olan Çelakıl lisenin sonunda İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazanmıştır. Tıp fakültesini başarıyla tamamlamıştır. Bunun ardından asıl mesleği olan doktorluğu yapmamıştır. 2000 ‘li yılların başlarında kıran ‘ın şifreleri adlı kitabı çıkarmıştır. Bu kitap büyük çoğunluk tarafından dışlanmıştır. Dış ülkelerde satışı vardır. Sonradan yayılmıştır. Ömer Çelakıl dışlanmıştır. Düşündükleri ve konuştukları insanlara değişik geldiğinden dolayı dikkate alınmadı. Geçenlerde çıkmış olduğu TV programında bazı şeyleri anlatarak insanlara açıklık getirmiştir. Kuran ‘ın şifreleri adlı kitabında kuranla ilgili çok güzel konulara değinmiştir. Bu yüzden kitabı okuyanlar faydasını görmüş ve kuran hakkında bilgi sahibi olmuşlardır. 2004 2005 yılından itibaren kuyruklu göktaşı ‘nın Dünyaya düşeceğini söyleyen biridir. Bu kişi düşünceleriyle fikirleriyle kendi tarzını yaratmıştır. Şimdi ise yazar olarak hayatına devam etmektedir. Ömer Çelakıl tıp okumasına rağmen doktorluğa fazla ilgisi bulunmamaktadır. Bu nedenden dolayı kendisini değişik konularda eğitmiştir. Yazı yazmak ve kitap yazmak en büyük arzularından bir tanesidir. Günümüzde ise bu arzularını yerine getirmiştir.

7 yorum

 1. Yunus Emre AŞIK

  Vikipedide Siverekli olduğu söyleniyor. O daha güvenilir bir site sanki. Memleketine dair gerçeklik payı olan bilgiyi alabilir miyiz ?

  Reply

 2. ÖMER BEY ÖĞLUMDA 3 TANE BEL VAR BİRİ SAĞ KOLUNDA BİRİDE KALCALARIN ÜSTÜNDE BİRİDE BAŞINDA HER 3 DE BÜYÜK YUVARLAK BÜYÜK

  Reply

 3. ömer bey cinler ruhumu caldılar bende bismilahirahmanirahim üst üste söyledi kactılar

  Reply

 4. Sayın Yunus Emre Aşık Wikipedia’da ki bilgiler kesin değildir, Wikipedia açık kaynaklı bir sitedir isteyen istediği gibi bilgileri değiştirebilmektedir.

  Reply

 5. Calismalarinin bir kismini inceledigim ve samimiyetine inancimin guclendigi insan. Omer beyden Allah razi olsun.

  Reply

 6. admin ordamısınız

  Reply

 7. size face den ulaşabilirmiyim

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir