Süper Lig’e veda ettikten sonra kadroda ve teknik heyette köklü bir revizyona giden Orduspor, Ordu’da yaptığı ilk etap kamp çalışmalarında denemeye aldığı 21 yaşında ki Nijeryalı forvet Henry Ezeh’i renklerine bağladı. Teknik direktör Erkan Sözeri’nin beğendiği futbolcuyu Bolu Kampı kadrosuna dahil eden Orduspor‘un kadrosuna biri sağ açık, biri de forvet olmak üzere iki yabancı oyuncuyu daha transfer edeceği öğrenildi.

Ordu haber farkıyla sitemizde yayınladığımız haberler büyük ilgi görüyor. Özellikle son zamanlarda Ordu Haberleri  olarak yayınladığımız bazı ünlü biyografileri de oldukça ilgi çekiyor. Örneğin “Benim Hala Umudum Var” dizisinde oynayan Şükrü Özyıldız son zamanların en çok takip edilen, kendini geliştiren ünlülerindendir.

şük

Yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız 1 Ocak 1989 tarihinde İzmir’de doğmuştur.  Okul hayatını İzmir’de devam ettiren Özyıldız, Ege Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bırakıp oyuncu olmaya karar vermiştir. Oyuncu olmak için Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni tercih etmiş ve yeteneği ile göz doldurup birçok başarılı yapımcıdan teklif almıştır. Oyunculukta ki ilk deneyimini “Derin Sular” adlı dizi ile atarken yakışıklılığı ile tüm genç kızların da sevgilisi olmayı başarmıştır. Daha sonra “Uçurum” adlı dizide oynayıp adından çoğu kez bahsettirmiştir. Hayatına hala oyunculukla devam eden genç kızların sevgilisi, yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız Star Tv ekranların da yayınlanan “Benim Hala Umudum Var” dizisinde dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir