27. Ocak 2014 · Write a comment · Categories: Ordu

Hayatınız için önemli bir güvence kaynağı olan sigortalatma işlemleriniz artık daha uygun fiyatlardan daha kolay bir şekilde gerçekleşebilecek. Acentelik olarak insan kaynaklarına yapmış olduğumuz nitelikli yatırımlar ile birlikte sizlere karşı vermiş olduğumuz değeri her zaman daha yükse seviyelere ulaştırmayız. Ordu sigorta hizmetleri çatısı altında hizmet veren firma Tayyar Türkeli Sigortacılık hizmet yükümlülüğünü sizlere karşı en iyi performans ile birlikte vermektedir.

kasko

Sigortalama paketlerimiz arasında ki zengin çeşitliliklerden olan kasko sigortalama işlemleri de firmamızca en çok ilgi gören bir hizmet olmaktadır. Yükümlülük olarak zorunlu hale gelen kasko sigortalaması ile birlikte artan yoğun sigortalama talepleri Ordu kasko sigortalama hizmetleri olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Genel olarak birçok olumsuzlukların fazla olarak bulunduğu ve kişilere büyük maddi ve manevi zorunluluklar getirebilecek kazalar için gerçekleştirilen Ordu zorunlu trafik sigortası trafikte ki maddi güvencenizi en iyi şekilde koruyabilmektedir. Araçlarınızın ve sizlerin en fazla tehdit altında olduğu alan ln trafik için güvencenizi yaptırarak kendinizi daha güvenlikli şekilde görebilirsiniz. Hizmet poliçemizden her şartlar da yararlanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir