Ordunun en güzel ilçeleri Aybastı – Fatsa- Ulubey

Ordunun peyniri ile bilinen ilçelerinden biriside Aybastı’dır. İlçede peynir üretimi yapılmaktadır. Ordu merkeze 50 km uzaklıkta olup ilçenin rakımı 750 metredir. Turistlik alan bakımından zengin olan ilçe içerisinde Perşembe yaylasını bulunmaktadır. Perşembe yaylası Aybastı ilçesine 17 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bu yaylada her yıl belirli haftalarda yayla şenlikleri yapılmaktadır.

Ordu ilimizin en yaygın olarak tercih gören yerleşim alanları arasında ki Ulubey ilçesi artık sizlerin de beğenisi altında olabilir. Oldukça kolay bir ulaşım imkânına sahip olan Ordu Ulubey sizlerinde tercihi olabilir ve bu imkânları sizler de rahatlıkla test edebilirsiniz. Birçok miras sahibi olan ilçemiz her daim sizlerin hizmetini sürdürebilmektedir.

İlçe olarak zenginlikleri farklılık gösteren ilçelerimizden olan Çamaş birçok güzellikleri ile sizlere büyük bir farklılık yaratıyor. Her dönem gelişmekte olan bu ilçemiz sizlerin desteği ile birlikte daha da fazla gelişerek Ordu ilimizin en önemli mirasları arasında olmayı hak etmiştir. Bu denli miras dolu bir ilçeyi sizler de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

aybastı camas ulubey

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir